En sevdiğiniz savaş alanı?

• Önce kısa kısa savaş alanlarını tanıtayım.

1- Blackheart's Bay
    Bu savaş alanında sandıklardan, yaltakçılardan veya paralı askerlerden para topluyorsunuz, harita ortasında bulunan Blackhearts'a teslim ediyorsunuz. O da hayalet gemisini düşmana ateş etmek için kullanıyor.

2- Dragon Shire
    Bu savaş alanında haritada bulunan dikilitaşları ele geçirmeniz gerekiyor. Bu dikilitaşlardan biri haritanın en altında diğeri ise en üstündedir. İki dikilitaşı da ele geçirdiğiniz zaman takımınızdan biri Dragon Altar'a giderek Dragon Knight suretine bürünür. Bu surete bürünen şampiyon kuleleri ve binaları rahatlıkla yok edecek güce sahiptir.

3- Haunted Mines
    Bu harita hem toprağın üstünde hem de toprağın altında yer almaktadır. Amaç düşman takımdan daha fazla kurukafa toplayıp Grave Golem'inizi en güçlü hale getirmek.Yaltakçıları ve Boss canavarları öldürmek kafatası düşürmelerini sağlar.

4- Sky Temple
    Haritanın orta, üst ve alt kısmında bulunan tapınakları belli zamanlarda ele geçirmeniz gerekmektedir. Böylece onlar da düşmanın yapılarına saldırır.

5- Garden of Terror
    Belli bir zaman geçtikten sonra, gece olunca haritanın bazı kısımlarında (orta, üst ve orta alt) bir adet boss ve canavarımsı bitkiler meydana gelir. Gerekli olan tohum sayısına ulaşan takım -ki bu sayı 100'dür- baselerinde bulunan saksı sayesinde Summon Garden Terror'e dönüşür. 2 takım da aynı anda dönüşebilir, yeter ki 100 tohum toplasınlar.

6- Tomb of the Spider Queen
    Bu haritada amaç örümceklerden gelen gemleri toplamaktır. Lanelerde bulunan örümcekler öldükçe gem bırakır ve şampiyonlar bunları toplayarak haritanın belli yerlerinde bulunan Altar'lara bırakırlar. Belli bir miktara ulaşınca o takımın her laneine Örümcek Kraliçesi yardıma gelir.

7- Battlefield of Eternity
    Bu harita modunda belli zamanda haritanın ortasında her 2 takım için de bir ölümsüz çıkar. Ölümsüzü ile birlikte savaşı kazanan taraf kalan sağlığı kadar kalkan elde eder.

8- Cursed Hallow
    Belli zamanlarda haritada haraçlar çıkar, ve sizin bu haraçları düşmandan daha fazla toplamanız gerekir. Daha fazla topladığınızda bu haraçlar rakibe bir lanet verir. "Lanetlenen Takımındaki Minyonların çok az sağlığı ve Kuleler ile Yapılar oldukça zayıftır. Ayrıca düşman Kuleler lanet süresi boyunca hiçbir şekilde ateş etmezler. Bu yüzden düşman Lanetlediği andan itibaren baskı kurmak sizi öne geçirmeye yetecektir."

Peki sizin en sevdiğiniz savaş alanı hangisi?

• Anime

Garden of terror ve Battlefield of Eternity en sevdiğim haritalar. Sebebi ise görevlerin çok açık ve net olması dolayısıyla takımdaki diğer kişilerin de görevlere odaklanıyor olması.
    Dragon Shire ve Cursed Hallow en sevmediğim haritalar. Takım oyununa çok ihtiyaç oluyor bu haritalardaki görevleri yapmak için ve her zaman böyle bir takım gelmiyor. Durum bu olunca da çok sinirlendiğim anlar oluyor bu haritalarda.

• @CmmS ben de Sky Temple'dan hiç hoşlanmıyorum.

• şu oyuna bir türlü ısınamadım.

• @Nephelai söyledi:

@CmmS ben de Sky Temple'dan hiç hoşlanmıyorum.

Win ratemin -lerde olduğu tek map. Ayrıca garden of the terror ve dragon shrine

• Battlefield of Eternity'i de pek sevdigim soylenemez 😄

• Oyunun mekanikleri lole göre çok değişik olduğu için mesala hep takımınzla birlikte hareket etmeniz gerekiyor.Ve tek başınıza oyun taşıyamıyorsunuz.Çünkü market yol.Lolde oyunu taşıyabiliyoruz ben takım oyunlarını pek sevmediğim için ama bu oyunuda oynadıpımda ençok sevdiğim harita ağaçlı harita flan o harita işte 🍡

• @sinanw ilk başta ben de pek sevmemiştim, daha 10 lvlim ama güzel bir takım geldiğinde aşşırı zevkli. kötü takım gelince gerçekten çok sinirim bozuluyor oyun bitse diye bekliyorum resmen.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.