bu puanı hakketim mi

• beryler neye göre puan veriliyor oyunu ben taşıdım 😄 S+ vermesi gereken oyunda A+ verdi şaçma değilmi biraz
    Untitled.jpg

• Anime

7 kere ölmüşsün. Yani takımında en çok feedleyen kişi sensin. Ama 41 kilin 26'sında rol oynamışsın yani oyundaki etkinliğin %63 falan. Bence S+ hakketmemişsin ama A+ almış olman normal.
    Puanı bir çok şey etkiliyor: Oyundaki Kda değerin, rakibin elosu, oyunu kazanmanız yada kaybetmeniz, takımının genel durumu gibi.Çok takılma o puan olayına şimdilik çok da önemli bir olayı yok hani. Sadece bir şampiyonu çok oynadığını gösteriyor. Onun dışında bir etkisi yok. İleride Riot'un 6. ve 7. seviye getirme planı varmış gerçi.Simge falan gelecekmiş. Bir de bir şampiyonla ilk beşinci seviyeye ulaşan sen olursan galiba kostüm veriyorlardı. (Şu anda bunu bir tek yeni çıkacak olan şampiyonlarla yapabilirsin.)

• Sona ile S+ almıştım ... hakediyorum ya 🙂

Bu arada inşaallah Silver III'e çıkarsın sanırım son maçın 😄

• Gözüme yasuo'nun randuini takıldı. TR de biri yapsada milletin build bilmez çığlıklarını duysam 😄

• Bi dakika ... @FX7W4 EU West'te misin ???

Beni eklermisin ; Crysantemum ... ismi değiştiricem yakında çabuk ekle 😄 beraber atarız 🙂

• @Zangetsu ekledim @cmms haklısın dostum silver 3 çıktım
    bir yerden sonra trolledi o yasuo @CyberBully

• @FX7W4 Randuin çıkılabilir karşıya göre ve kendi hasarına göre, ayrıca yasuo menzilinden dolayı karşı şampiyonların yanına girmek zorunda olduğundan randuin aktifi kolaylık sağlayabilir.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.