Adventure Time: Card Wars küçük bir inceleme

• Kart oyunlarını seven herkesin seveceği bir oyun diyebilirim. Tabi oyun böyle Hearthstone kadar ağır değil. Daha sade ve canlı renklerle yapılmış. Oyunun en güzel tarafı Adventure Time üzerine kurulu olması. Ki oyun Adventure Time karakteriyle oynama özgürlüğü de veriyor.

1_card_wars_adventure_time.jpg

Dizideki her karakterin farklı bir özel yeteneği oluyor. Bu yeteneği kullanma aralığı farklılık gösteriyor. Oyundaki kartlarda saldırı ve defans olmak üzere iki ayrı değer var bunların yanında da pasifleri. Bir de bu kartların türleri yani yaşam alanları var. Mesela biri tarla tipinde barınıyorken, biri bataklık grubunda bulunuyor. Bu da oyuna farklı hava katıyor. Oyun başlarken bu alanları 4 bloğa bölüyorsun.

3_card_wars_adventure_time.jpg

Oyunda bir de Ranked tarzı bir şey eklenmiş. Desk Wars diye geçiyor. Burayı pek çözemedim yani biraz eksik yanları varmış gibi geldi. Sıralama sistemi belli süreliğine olup (mesela 15 gün) daha sonra sıfırlanıyor, ödüller dağıtılıyor. Yani belli kalıcı bir sıralama yok (sadece seviye var diyebiliriz) Bir de girdiğinizde karşı takımın karakteri ne olursa olsun hep Finn çıkıyor (bunu da anlamadım, saçmalık)

Bir kötü yanı ise altın olayı. Altını devamlı kazanıyorsun fakat bu altını kullanacağın alan çok sınırlı. Sadece kart yaratırken (çok az kullanılıyor) bir de sandık gibi bir şey var rasgele bir kart veriyor (bu da az denilebilir). Bu kadar alanda kullanıldığını görebildim. Benim 1 milyon altınım var sanırım. Öylece yatıyor fakat çok zor elde edilen Gem'ler (gerçek parayla satın alınabilen şey) her alanda kulanıma açılması yapımcının acımasızlığını gösteriyor.

• Yasaklı

Her oyunda var gem olayı 😞 100 TL ver ölümsüz/yenilmez ol !!!

• Ben o reklamı görünce hep içimden geçiririm ... ah keşke Cartoon Network ile Supergiant Games birleşse de Cartoon Heroes adlı bir MOBA çıkarsa. Küçüklere göre de bir MOBA olmalı bence artık bu kadar yayılmışken.

Mesela ;

Mordekai

Pasif : EĞLENCE ZAMANI !

Mordekai düşmanla savaşırken %15 hareket hızı bonusu kazanır

(Q) Gelişmiş Yetenek : Metal Yumruk

Mordekai ''Metal Yumruk'' grubunun gücünü elde edip bir sonraki saldırısında bonus %30 hasar verir

(R) Ulti : Ölüm Kwon-Do

Mordekai bir rakibi hedefler ve 1 saniye sonra üzerine atılıp 5 hamlede Ölüm Kwon-Do gerçekleştirir. Eğer bu 5 hamlede düşmanın canı %10 altına inerse anında ölür

Çok komik ve eğlenceli olurdu 😄 dediğim gibi küçüklerin de bir MOBA'ya sahip olma zamanı geldi bence ... Cartoon Network'ün efsane oyunlar yaptığına şahit oldum. Ben 10 Bounty Hunters oynayan dediğimi anlar.

• Yasaklı

@Zangetsu söyledi:

Ben o reklamı görünce hep içimden geçiririm ... ah keşke Cartoon Network ile Supergiant Games birleşse de Cartoon Heroes adlı bir MOBA çıkarsa. Küçüklere göre de bir MOBA olmalı bence artık bu kadar yayılmışken.

Mesela ;

Mordekai

Mordekai ''Metal Yumruk'' grubunun gücünü elde edip bir sonraki saldırısında bonus %30 hasar verir

Mordekai bir rakibi hedefler ve 1 saniye sonra üzerine atılıp 5 hamlede Ölüm Kwon-Do gerçekleştirir. Eğer bu 5 hamlede düşmanın canı %10 altına inerse anında ölür

Çok komik ve eğlenceli olurdu 😄 dediğim gibi küçüklerin de bir MOBA'ya sahip olma zamanı geldi bence ... Cartoon Network'ün efsane oyunlar yaptığına şahit oldum. Ben 10 Bounty Hunters oynayan dediğimi anlar.

Küçüklerin bir MOBA'sı var zaten LoL 😄

• @DilsizCellat söyledi:

@Zangetsu söyledi:

Ben o reklamı görünce hep içimden geçiririm ... ah keşke Cartoon Network ile Supergiant Games birleşse de Cartoon Heroes adlı bir MOBA çıkarsa. Küçüklere göre de bir MOBA olmalı bence artık bu kadar yayılmışken.

Mesela ;

Mordekai

...

Ben EUW'da oynuyorum TR serverindeki çocuklar beni ilgilendirmez 😕

• Yasaklı

@Zangetsu söyledi:

@DilsizCellat söyledi:

@Zangetsu söyledi:

Mesela ;

Mordekai

...

Ben EUW'da oynuyorum TR serverindeki çocuklar beni ilgilendirmez 😕

Abi EUW'da acaba çocuklar için MOBA mı var ki hiç çoluk çoçuk yok diyolar.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.