PROJECT: Timuu / Savunma protokülü aktif

• @Nephelai : Leadon'un Sopası. ULTP. Her türlü büyüye açıktır. Hem kara büyüye, hem de normal büyüye. Sopa gücünü öldürdüğü insanların ruhlarından alır. Çekirdeği kırmızı renklidir. Tutma yerine göre şekil değiştirebilir. Ama kırmızı çekirdeği her zaman aynıdır. Sopa metalden yapılmıştır, yaklaşık 300 yıllıktır. Büyüler her türlü nesneye uygulanabilir. İster kendisine, ister cansız bir varlığa. Sopanın yere iki kere çarptırılması ile büyü ve hasar geçirmez alan oluşur. Sopanın içindeki çekirdek çıkarılabilir ve başka bir cihaza takılabilir ancak çekirdeği bir kere çıkardıktan sonra geri takmak imkansızdır. Çekirdeği başka bir cihaza takılırsa cihaz kendini yeniler ve sopanın eski güçleri dahil yeni güçlerde oluşabilir. Bu sopayı diğer büyü sopalarından farklı kılan şey ise içinde bulunan "Son" büyüsüdür. "Son" büyüsü Leadon tarafından dünyanın sonunu engellemek için yapılmıştır. Ancak gücü kullanmak için 3 özel insanın ruhlarını vermesi gerekir. Buna kullanıcıda dahil. Ayrıca Leadon tarihte yeni başlangıç olarak da bilinir.

@Zangetsu : ZangetS. İnce yapısı olan bir katana. Gizlendiği yerde görünmez olur ve çıktıktan 2 saniye sonra görülür. Her 5 saniyede bir görünmez olabilir. Görünmez halinden çıkarken %25 oranla daha hızlı gider. Kullanıcıya gittiği yöne doğru ışınlamma özelliği verir. Işınlanma özelliğinde kullanıcının güvenliği garantili değildir. Kullanıcı başka bir yapıya denk gelebilir veya bıçak ona saplanabilir. Işınlanma özelliği 37 dakikada bir kullanılabilir. Ayrıca bıçak saplanma durumunda her zaman temiz kalır. Kullanışı kolaydır. Bıçak 700 yol önce yapılmıştır. Yeni bir çekirdek takılınca evrim geçirmiştir. İlk kullanan ki-ş//--(/)?---?--?

@Paintten-Teyyare : Zoi-z kılıcı. --TROUBLE FOUND YOU-- NO WAY ESCAPE-- Kraldan kalma bir kılıç. İki taraflı olan bu kılıç dönme özelliği ile fırlatıldıkTan sonRA ÖDnwmeye başlayabilir. Bumerang yaPIIs olmayan bu KLÇıi/. SİSTEM YENİDEN BAŞLATILIYOR--ANOTHER DAY, ANOTHER DOOR HUH?--__________ Güvenlik protokü başlatılıyor. Yedekleme birimi kapatılıyor.____________ -SONUNDA! DENEYLERİMİ BULDUM? SANIRSAM ZOR ANLAR YAŞAD-(-)-_Sistem sıfırlanıyor - UMUTUSZ! SİSTEMİ SIFIRLASANIZ BİLE KURTULAMAYACAKSINIZ,! SİZİ YİNE BULUCAM!--------zzz

(?) : Doktor için bu kadar eğlence yeter sanırsam? Hadi yeniden başlatalım şunları.
    (?) : Deli adamın zırvaları. Sence hala hayatta mıdır? Yoksa önceden yüklü olan bir mesaj mı?
    (?) : Belli kısımları eski, belli kısımları ise yeni. Sistemi sıfırla ve Bios şifresini gir. Değiştirmeleri gereken bir gelecek var ve çoktan geç kaldılar bile...
    (?'?) : Tamam kaptan!

/PROJECT: Timuu// Bellek onarımı : ?// BIOS ŞİFRESİ: ___ /

• bu işte gerçekten iyisin

• @Nephelai en güçlü silah sen oldun haksızlık

• gerçekten harika yazıyorsun.

• @Bellarino kesin beni alt edicek birileri çıkacak 😡

• @Nephelai seni ilk ben alt edeceğim ! falan dlfgjsdf

• TT203 eğer bi oyun yapımcılığı yaparsam seni kesinlikle seneryo yazıcısı olarak bekliyorum

• @Bellarino sdjfjsdf meydan okuma başladı // BELLEK ONARIMI: %4 // Bellarino vs Nephelai // @TT203 olmuyor işte bana da bir şeyler öğretmen lazım 😄

• daha başlamadan kazandım bu ne jdfgs

• Yasaklı

Neden en güçsüz ben oldum 😞 Ben AFK.

• @Nephelai Eğer olursa...

//PROJECT: Timuu// Savaş protokolü aktif// @Bellarino - @Nephelai// Yapay zeka başlatılıyor// Hazır__?//

• bellarino doğuştan hazır

--

bu arada dikkatimi çekti savunma protokülü altında savaşıyoruz

• @Bellarino bak ya sdjfjsdf

• Silahımı ilk kullanan kişinin Kurosaki Ichigo adlı bir Shinigami olduğunu söyleyerek çok ağır bir spoiler vermiş olmam herhalde 😛

NOT : İki silahım olsun , biri kılıcım diğeri de menzilli bir silah olsun ... rito pls .s

• @Zangetsu ichigonun tabancası yoktu pls

• @Bellarino söyledi:

@Zangetsu ichigonun tabancası yoktu pls

PROJECT : Ichigo xD

• @Zangetsu KOMING NO.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.