CS:GO dur vur taktiği

• Dur vur taktiği bol bol egzersiz gerektiren ve zamanla geliştime gösteren bir yöntemdir. Bu taktik aslında bütün serilerde yapılabiliyordu. Aslında mantık vurmak istediğiniz düşmanı en iyi ve net şekilde vurabilmenizdir.

Peki nasıl yaparsınız? Anlatınca kolay gibi gelebilir fakat gerçekten alışkanlık haline gelmesi için çalışmanız gerekir. Diyelim ki A tuşu ile gidiyorsunuz, o an A tuşunu bırakıp birden D tuşuna basarsanız en kısa zamanda durursunuz ve atışınızı o anda yaparsınız. İnce nokta şu; A tuşuna basılı tutarken bu taktiği uygulamazsınız fakat bu işlemi çok hızlı yapmanız gerekir. Hareket ediyorsun, durdun, ateş, hareket ediyorsun.

İyi oyunlar!

• @birbes söyledi:

Dur vur taktiği bol bol egzersiz gerektiren ve zamanla geliştime gösteren bir yöntemdir. Bu taktik aslında bütün serilerde yapılabiliyordu. Aslında mantık vurmak istediğiniz düşmanı en iyi ve net şekilde vurabilmenizdir.

Peki nasıl yaparsınız? Anlatınca kolay gibi gelebilir fakat gerçekten alışkanlık haline gelmesi için çalışmanız gerekir. Diyelim ki A tuşu ile gidiyorsunuz, o an A tuşunu bırakıp birden D tuşuna basarsanız en kısa zamanda durursunuz ve atışınızı o anda yaparsınız. İnce nokta şu; A tuşuna basılı tutarken bu taktiği uygulamazsınız fakat bu işlemi çok hızlı yapmanız gerekir. Hareket ediyorsun, durdun, ateş, hareket ediyorsun.

İyi oyunlar!

Ben de AWP gibi hantal bir silahla nasıl vuruyorlar diyordum hep ...

Ben bu taktikle uğraşmak istemeynler için Scout öneririrm ... hem hızlı hem hafif hem kullanıcısna göre ölümcül.

• @Zangetsu scout, nami değer "ördek" ciddi zaman harcanirsa gerçekten çok değerli bir makine oluyor 🙂

• @ArchieFlynn söyledi:

@Zangetsu scout, nami değer "ördek" ciddi zaman harcanirsa gerçekten çok değerli bir makine oluyor 🙂

Ben dust2'de taa B kapısından A kavşağına bir adamı scoutla dürbünsüz aldığımı bilirim 😄 Bence de değerli bir makine 😉

• @Zangetsu, bahşettiğin şeyi hiçbir zaman yapamamışımdır 🙂 ama 1-2 metre varsa dürbünsüz belkii vurabilirim 😄 adamlar boşuna dürbün koymamış, kullanın diye koymuşlar ama 😄

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.