Şampiyolar şampiyonu Riven Kazan

• Anime

Riot bir yarışma düzenliyor. Bu yarışmada dünya şampiyonasını kimlerin kazanacağının hepsini doğru bilirseniz şampiyonlar şampiyonu Riven kazanıyorsunuz. Bunun dışında belli bir puan topladıktan sonra simge de açılıyor.
    Yarışma linki: http://pickem.tr.lolesports.com/tr-TR#my-picks/group
    Detay için: http://pickem.tr.lolesports.com/tr-TR#how-to-play
    Euw için: http://pickem.euw.lolesports.com/en-GB#welcome
    Edit:Ben kedi sıralamamı paylaşıyorum
    http://pickem.lolesports.com/share/series/2/user/177614/my-picks

• Eminmisin ona göre degistireyim?

• Steam

hadi hiçbirini tutturamadın , yinede beleşten bi sihirdar simgemiz oluyor,güzel bi etkinlikmiş te keşke tamamını değil de belirli bi puana ulaşana da Riven'dan daha ucuz bi skin verselermiş.

• Anime

@Neqa emin değilim olamam da. Geçen senki etkinlikde 300 bin kişiden sadece 10 kişi mi ne bilmiş. Bunlar tahmin. He şu neden şurda diye sorarsan açıklarım.
    @Paintten-Teyyare Bence riot yetri kadar bedava kostüm dağıtıyor. Ben şu ana kadar hiç uğraşmadan sadece 8 kostüm bedavaya aldım. Eğer etkinlik zamanları uğraşmış olsaydım 5 tane daha bedava kostümüm olacaktı. Bunların dışında etkinliklere canlı katılınca oralardan da kostüm elde edebiliyorsun. Bunların sışında turnuvalara vs. katılarak ekstra Rp ödülleri dağıtılıyor. Yani sonuç olarak Riot bu konuda zaten eli bol davranıyor. Ama bedava kostümlerle çoğu şampiyona kostüm açacak kadar sıklıkla kostüm dağıtılmasını beklemek saçma.

• Kazanamıcam ama yine de deneyeyim 😕

• Benim sıralamam böyle arkadaşlar daha çok 3 ve 4 ü karıştırdım random YA TUTARSA !

• @CyberBully söyledi:

Benim sıralamam böyle arkadaşlar daha çok 3 ve 4 ü karıştırdım random YA TUTARSA !

Benimki inşaallah tutmaz. (Ters psikoloji çaktırma) İnşaallah hepsi yanlış olur , PROJECT : Fiora alamadım bari CS Riven'im olsun 😞

• Patates

CS riven hojdur ama banane. Sallama skillerim ile bu poro simgsini kazanıcağıma inanıyorum

• Yasaklı

@TT203 Benim değiştirdiğim tek kısım skt t1 1. olur kısmı gerisi aynı 😄

• sktelecom T1

• Anime

Msi'da EDG SKT'yi yendi yanlız. Bilginiz olsun. Go EDG GO

• @CmmS istisnalar kaideyi bozmaz diyip SKT T1 dedim ben 😛 belki gaza falan gelmişlerdir

• @Nephelai söyledi:

@CmmS istisnalar kaideyi bozmaz diyip SKT T1 dedim ben 😛 belki gaza falan gelmişlerdir

SKT kim lo ?

TSM ! TSM ! TSM !

...
    ...

derken herkes , ben Cloud9'a güveniyorum 🙂

• Anime

@Nephelai helai İstisna değil. Bu sene Skt'nin eski üstün oyunculuğu yok. Siz 3.sezondaki SKT'ye göre değerlendiriyorsunuz. SKT bence çeyrek finalde elenecek. Final ise Fnatic vs EDG olacak. Skt'nin şu anda Fnaticle eş güçte ama EDG'den daha kötü.
    Sizin değerlendirmeniz, bu seneki kış mevsimi finallerinde bir önceki turnuvaryı kazandığı için DP'yi tutanlara benziyor. Ayrıca Kış mevsimini kazandığı için TBF'yi Beşiktaşın kazanacağını düşünenlere de benziyor. Oyuncuların performansları sürekli değişiyor ve bence SKT'nin pek şansı yok. Çeyrek finale de bulunduğu grupla ilgili. mesela b grubunda ahq yada c9 yerine skt olsa emin ol gruptan bile çıkamazlardı.
    Skt'nin kazanmasının tek yolu EDG'nin kazandığını düşünüp oyunu boşlamasıyla olur ki buu genelde çin takımlarında olan bir olay değil.
    @Zangetsu Tsm şu sıralar bayağı bir düşüş yaşıyor. Pek umutlanma derim.

• @CmmS @Zangetsu iyi olan kazansin!

• Anime

O zaman EDG kazanır 😄

• @CmmS söyledi:

@Nephelai helai İstisna değil. Bu sene Skt'nin eski üstün oyunculuğu yok. Siz 3.sezondaki SKT'ye göre değerlendiriyorsunuz. SKT bence çeyrek finalde elenecek. Final ise Fnatic vs EDG olacak. Skt'nin şu anda Fnaticle eş güçte ama EDG'den daha kötü.
    Sizin değerlendirmeniz, bu seneki kış mevsimi finallerinde bir önceki turnuvaryı kazandığı için DP'yi tutanlara benziyor. Ayrıca Kış mevsimini kazandığı için TBF'yi Beşiktaşın kazanacağını düşünenlere de benziyor. Oyuncuların performansları sürekli değişiyor ve bence SKT'nin pek şansı yok. Çeyrek finale de bulunduğu grupla ilgili. mesela b grubunda ahq yada c9 yerine skt olsa emin ol gruptan bile çıkamazlardı.
    Skt'nin kazanmasının tek yolu EDG'nin kazandığını düşünüp oyunu boşlamasıyla olur ki buu genelde çin takımlarında olan bir olay değil.
    @Zangetsu Tsm şu sıralar bayağı bir düşüş yaşıyor. Pek umutlanma derim.

Bence yazdığımı iyi oku 🙂

• Anime

@Zangetsu faketmemişim. 🙂 C9'un ahq'ye bile kaybedeceğini söylüyor yabancı sayfalarda. Bence ahq'yü alır ama gruptan çıkamaz.

• @CmmS kazansın bakalım ben simgemi alır giderim yükseklerde gözüm yok ☺

• Anime

Geçen sene gruplardan birini hiç bilememiştim. 2 tanesinde birer hata vardı. eleme maçlarını tahmin etmek biraz daha kolay oluyor ama. Grup aşaması zamanında maçları izleyince tam olarak bilmediğim takımları da öğrenmiş oluyorum çünkü. 🙂 Bir de bir tek ben mi lol'ün espor kısmını takip ediyorum acaba. (Bir de @Xoshay var tabi.)

• Reddit'e biri paylaşmış, yararlı olabilir:

Grup A:

1st - NA LCS: Counter Logic Gaming
    2nd - LMS: YOE Flash Wolves
    3rd - LCK: KOO Tigers
    4th - IW: Pain Gaming

Grup B:

1st - EU LCS: Fnatic
    2nd - LPL: Invictus Gaming
    3rd - LMS: AHQ
    4th - NA LCS: Cloud 9

Grup 😄

1st - LCK: SK Telecom T1
    2nd - EU LCS: H2K
    3rd - LPL: EDG
    4th - IW: Bangkok Titans

Grup 😧

1st - LPL: LGD Gaming
    2nd - LCK: KT Rolster
    3rd - NA LCS: Team Solo Mid
    4th - EU LCS: Origen

Cevaplamak için giriş yapın

Aramıza katıl

Timuu'ya hoş geldin! Timuu, oyun oynamaktan keyif alan kişiler için, çevrimiçi bir topluluk alanı. Hemen aramıza katıl.

timuu felan

Benzer Başlıklar

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.