PROJECT: Timuu/ R(e)d cephaneliği • @DFSBLooD : Son Umut. ULTP. Gücünü insanların umutlarından alır. Keskin ve uzun bir metalden yapılan Son Umut insanlığı kurtarmak amacıyla tasarlanmıştır. Mavi rengi ve içinde bulunan kara büyü saysinde gücü inanılmazdır. Ancak tam gücünü sadece insanların umutları tükendiği zaman açar. Kılıç insanların duygularına göre hareket eder. Umudu tükenmiş bir insanda ise işleri yoluna sokabilceklerine inandırır. Kullanıcının duruman göre güçlerini geliştirir. Çekirdeği Xavian çekirdeğidir. Gücünü herşeyden alır. Etrafında olan, oksijenden, karanlıktan, ışıktan... Çekirdeğini istediği zaman değiştirebilir. Tabii bu özelliği ile bazen kılıcın gücü azalabiliyor veya artabiliyor. Kılıcı zamanında Dr. Sergio üretmişti.
  Kılıç zaman içerisinde kendi yapay zekasını üretip Dr. Sergio'nun kötü olduğu anlamıştı. Devletin askerleri labaratuarını bastıkları zaman Son Umut dahi tüm eşyaları toplamıştı. Tabii eşyaları toplarkan kılıca dokunmuşlardı... ve ölmüşlerdi. Ölümlerden sonra devlet onu bir kutunun içine mühürlemişti. Ancak zaman içinde o mühür çözülmüştü ve bugünün zamanına dönmüştü. Gücü kontrol etmeyi başaranlar ise onu sonsuz barış için kullanıyordu...

  @CyberBully : ZZ'Roth'un Silahı. ULTP-G. Hiçlikten getirilebilecek en iyi silahlardan biri. Mavi rengi ile tutan kişinin zihnini okuyabilir. Eğer amaçları aynı veya yakın ise kullanılmasına izin verilir. Zihin okuma özelleği sayesinde düşünülen şeyi anında öngörüp yapabilir. Tabii buyük bir avantaj ve sorun. Bir anlık tereddütün bile ölümün olabilir. Gücünü hiçlik boyutundan alır. Silahı en iyi yapanlar sırasına sokabilecek şey ise enerji emebilmesi ve portal açabilmesi. Portal açması sayesinde hiçlikten müttefik çağırabilir veya kendini şarj edebilir. Aslında portalın daha birçok işlevi var; Düşmanını portalın içine atabilirsin veya kaçmak için portalı kullanabilirsin. Hiçlikte üretilen bu silah sayesinde birçok boyut ele geçirilmiştir. Tabii kalan son 23 boyut dışında. 13'ü bir sözleşme ile korunuyor. Kalan 10'unu ise daha keşfedemediler. Silah ayrıca hiçlik boyutunda olup orada doğmayan kişileri ayırt edebiliyor. Tabii bunun sayesinde hiçliğe tıktığın kişileri rahatlıkla bulabiliyorsun. Silah hiçlik kumunun z-17 boyutunun gazı ile etkileşime girip bataklığa battığında yenilenmiş/evrim geçirmiş. Bunun sayesinde silah türünün tek örneği. Piyasada ise o silahı bulmak isteyenlerin sayısı ÇOK yüksek...

  @DilsizCellat : Exo-Light. Işığın koruyucularından verilmiş bir silah. Işığın olduğu her yerde çeşitli güçleri var. Güneşin yargısı: Güneşten yeryüzüne inen bir ışık topluğu. Işığın darbesi: 10 dakikalığına kılıçla çizdiği tüm şekillere göre bir kuveet oluşuyor. 10 dakika bittikten sonra 1 saat . Xio alanı: Kılıcını yere saplayarak tüm alanı kaplayan bir ışık demeti beliriyor. Alanı belirledikten sonra ışık demeti yok oluyor ama o kılıç yerden alınana kadar o alan orada kalıyor ve bunun gibi çeşitli güçler. Ancak her bir güç kullanıldıktan 3 saat sonra yeniden kullanılabilir. Gücünü ışıktan alıyor. Fazla sert darbelere dayanamaz ama kırılırsa vs. kendini yenileyebilir. Kendini her 2 dakikada bir yeniler. Ancak akşam olduğu zaman gücünü çekirdeğinde depoladığı ışıktan alır. Ancak akşam aldığı darbeleri sabah olana kadar yenileyemez. Işık dünuasımdan gelen bu kılıç ilk önce tanrıçadan çalınmış, ardındanda seri üretime geçmiştir. Kılıcı çalanı bulduktan sonra Tanrıça ona 500 yıl ışık çarptırmış. Çalan kişi cezasını çekince Tanrıça tüm birliklerine o kılıçtan vermiş. Tanrıça kılıçların seri üretimini durdurup birliklerine verdiği zaman karaborsada bulunan kılıçların fiyatları artınca ekonomi geriledi. Ekonomi gerileyince kalan kılıçları boyutlar arası satmaya başladılar. Düşmanını alt etmek için mükemmel bir kılıç.

  @Awnia : Ejderha Alevi. Bieğinden dirseğine kadar uzanan ejderha postundan yapılmış bir aparat. Kullanıcının kolunda yaptığı bir ani hareket ile devreye girer. Devreye girdiği zaman ejderha ateşinden yapılmış bir kalkan çıkar. Yaklaşık 1600 derece sıcaklığında. Dolayısıyla içeri neredeyse hiçbir nesne geçemiyor. Kalkan yaklaşık 30 dakika boyunca aktif kalıyor. 30 dakikadan sonra 3 saat boyu kullanılamaz. En fazla 3 kişiyi koruyabilir. Enerjisi yoktur. Deposunda olan gücü kullanır. Eğer kullanıcı kolunu ateş poziyonuna getirirse ateş topu fırlatır. 1 günde toplam 30 tane ateş topu fırlatır. Doldurması 5 saat sürer. Ejderha Alevini alabilmenin tek yolu sadece gerçek bir ejderha öldürüp onun postunu çıkartmaktır.

  @FlameWinder : Shogun. Klasik bir silah. Hatta bir tüfek ama içinde hem mermi hem hançer için soğutucu var. Ayrıca inceltilmiş mermilerin içerisinde bulunan metal yiyiciler de var. Metal yiyiciler isabet ettiği vücuda bir metal yiyici yumurtası bırakıyor. Metal yiyiciler insanın veya robotun içindekileri yiyerek besleniyor. Uzun ve acılı bir ölüm yolu. Dondurulmuş mermi ise karşıdaki düşmanının vücudunu 5 isabetli atışta donduruyor. Silah saniyede 3 mermi atabiliyor ve doldurması 2 dakika alıyor. İçindeki mermi sayısı 500'ü aşabiliyor ve 50 mermide bir yeniden dolduruyor. Dışında silahın altındaki tuşa basılırsa buzdan yapılmış bir hançere dönüşüyor. Hançeri geri çevirmek için buzun bir tarafını kırmak yeterli. Karaborsada en iyi 56. silah olarak geçiyor. Genellikle paralı askerlerin kullandığı silahtır.

  /PROJECT: Timuu// Bellek onarımı %84/


 • Yasaklı

  @TT203 Beni R(e)d'e al demiştim 😞


 • Yasaklı

  Benim silah niye herkeste var banane banane 😄 • @xO_Ox

  /PROJECT: Timuu//Giriş yapıldı: @xO_Ox// Bellek onarımı %84/ • @DilsizCellat Başka bir evrende herkeste var .s

  /PROJECT: Timuu//Giriş yapıldı: @DilsizCellat//Bellek onarımı %84/ • Ben hangi takımdayım ? o.O

  Benim silahım ne olacak merak ediyorum 😛 kılıçların kılıcı Zangetsu'yu eklemeyi unutmaaaa !!!


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.