PROJECT: Timuu/ Cephanelik

• Proto @ornithes : Quadron Blade. 3 bıçaklı yuvarlak bir kılıç. Her bir bıçak özenle eşit aralıklarla yerleştirilmiştir. Bıçakların rengi sırasıyla Mavi, Kırmızı, Sarı. Bumerang gibi atıp geri gelmesi de--- NOT FOUND.

İnta @Nephelai : Leadon'un Sopası. Her türlü büyüye açıktır. Sopa gücünü öldürdüğü insanların ruhlarından alır. Çekirdeği kırmızı renklidir. Tutma yerine göre şekil değiştirebilir. Ama kırmızı çekirdeği her zam-n--- NOT FOUND

R(e)d @DFSBLooD : Son Umut. Gücünü insanların umutlarından alır. Keskin ve uzun bir metalden yapılan Son Umut insanlığı kurtarmak amacıyla tasarlanmıştır. Mavi rengi ve içinde bulunan kara büyü saysinde gücü inanı-lmazdır. Ancak g--- NOT FOUND

R(e)d @CyberBully : ZZ'Roth'un Silahı. Hiçlikten getirilebilecek en iyi silahlardan biri. Mavi rengi ile tutan kişinin zihnini okuyabilir. Eğer amaçları aynı veya yakın ise kullanılmasına izin verilir. Gücünü hiçlik boyutundan alır. Silahı en iyi yapanlar sırasına sokabilecek şey ise ener--ji emebilmesi ve portal--- NOT FOUND

/PROJECT: Timuu//Bellek onarımı %74//Protokol aktif/

• Benim silahımdan bahsetmeye gerek yok ... silahım , ismimde saklı 😉 anlayana 😉

• Yasaklı

Ben yoh miyim 😄

• @DilsizCellat Buradaki silahlar şu an sadece liderler için. Grup üyeleri daha sonra yazılacak.

/PROJECT: Timuu//Giriş yapıldı: @DilsizCellat//Bellek onarımı %74/

• Yasaklı

@TT203 Kendince senaryolar yani 😄

• ya hahahahahah çok güzel 😄 ama liderler @CmmS ben ve @ornithes, kalanlar ekip üyesi çaktırma 😛

• ben nereye kayboldum şimdi abi

• Yasaklı

@Bellarino Biz 90+ da giren oyuncularız 😄

• Yasaklı

Bu ileti silinmiş!

• @Bellarino 7. sınıf asker. İletişim seviyesi 10. En son LLZ şehrinin sokaklarında yanında 5. seviyeden yaralanmış biri ile görüldü.

Grup: Proto
    /PROJECT: Timuu//Giriş yap-ıldıı: @Bellarino/!!!-DURUM: KAÇAK-!!!/Bellek onarımı %76//

• Yasaklı

@TT203 Merak ettim bana ne yazacaksın 😄

• Yasaklı

@xO_Ox 10. Seviye şotofokçu. İletişim seviyesi 3-4 arası. En son evinin orda görülmüş 😄

• Yasaklı

Bu arkadaşın kafası iyi mi, ne diyor bu?

Evet, sırf bunu yazmak için bıraktığım hesabıma girdim. Ayrıca eklemeliyim ki; bensiz ayıptır söylemesi timuu'nun içine etmişsiniz!? (Hakaret değil bir sitemdi.) Yani yazılardan bunu çıkardım.

Gelip tartışma hevesim olursa yazarım biraz. Ayrıca Mustafa gruptan atmışın sen ne iş gülüm? Hani beni süs ağacı olarak orada tutmaya devam edecektin. nevermind (tamirci grubunun süs ağacı) diye yazacaktın.

• @nevermind arkadaşım neredeyse bütün postlarını okudum, alınma ama nedir bu sendeki kibir? karakterin böyle ve herşeye bu tarz cevap mı veriyorsun yoksa gerçekten kibirli misin? itici yapın olduğunu anlamak için sitem etmene gerek bile yok diyebilirim.

• Yasaklı

@Bellarino

Sahiden tum postlarimi okudun mu?

Ya da soyle diyelim ben eglenceli ve sohbet havasindaki tum postlarimi sildikten sonra kalan postalarimi okudun.

Bir dusun bakalim sen bunu, 60 posttan bu hesap neden 12 lere dusmus.

Ayrica ona kibir denmez direkt ukelalik denir. Fakat su sacma seyleri gordukten sonra hesabimi acmam buraya bu sekilde yazmama neden olmadi. Basliktan bana bildirim gelmis benden bahsettigine dair. Asil bu beni sinirlendirdi.

Sonra baktim timuuyu biraktim diye duzenleyip adimi silmis. Ama gelip bu kadar sacma bir baslikta forumu birakmis dahi olsam benim adimi kisa bir sureligine de olsa benden izinsiz kullanamaz. Senin anlamani beklemiyorum.

Mustafaya yazdiklarim eski bir sohbetten kalma sakalasma esasli ama sonuna gelip bir gulucuk koymadim diye bunu da sitem olarak algilayan sizlere hayran kaldim. Zaten saka olarak anlamanizi beklemiyordum. Mustafa anlasa yeterdi beni.

Neyse bu kadar yazi yeter. Sacmaliklariniza beni dahil etmeyin. 14- yas grubu olarak timuuya ne yaparsaniz yapin. Ama bana bulasmayin.

• @nevermind Aynen bu kadar yazı senin içinde benim içinde yeter , senin muhabbetinin kim ile olduğu inan ne benim umrumda ne de başkasının. Ben sadece bu arkadaşa öyle bir söz ile yaklaşamayacağını ima etmek istedim. Saçma veya ilgini çekmiyorsa bunu kimseye ukalalık etmeden eleştir,hatta sana tavsiye verecek olursam eleştirme bile.

Mustafa ile aranda geçen şeye birşey falan demedim , admin ben gidiyorum foruma iyi bak nedir? senden öncede bakıyordu senden sonrada bakacak.Karakterin olduğunu dolaylı yoldan belli ettin ben sorumun cevabını aldım hadi sana iyi günler.

• Yasaklı

@Bellarino

Ornithes timuuyu gelistirme basliklarinda yazarken hata raporlarini ve ekibin vermesi gereken onerileri sen vermiyordun.

Ben veriyordum. Anlatabildim mi? Kotu basliklari sikayet eden bendim acildiklari 2 dkda. Yani admine elimden geldigimce yardimci olmaya calistim. Gelip buralara iyi bak dememin nedeni bu kadar sacma basliklar acilmasin. Ben varken acilmiyordu, Ornithes ben gidince arada gir bak demek istedim. Porocuktan yazi yazmaya basladigindan beri buralari unutacagini biliyordum.

Ben 2 forumda modluk yaptim birinde 1 ay digerinde 3 ay, gelip ekip sistemini bilmeden seni ve birkac arkadasi ekibe almislarsa yazik bu foruma.

Ayrica konu sahibinin eli yok mu yazamiyor, avukati misin? Yoksa her dedigini dogru sanan asil ukela sen misin?

Bosver cevap verme cunku okumama degmeyecek.

• @nevermind Hmm... Timuu'ya biraz bilim kurgu katsak ne olur? Ayrıca sen ayrılmışsın. Ayrıldığın için sildim. Şuan senin dışına ismini yazabileceklerimde var. Ayrıca o benim avukatım falan değil. Timuu biraz solmuştu ve bende gizem katmak istedim. Ayrıca gittiğini bilmiyordum bay ukala. Sana böyle hitap edebilirim yazında yazdığına göre? Gittiğini öğrenince zaten sildim. Burada, benim yaptığım şeyde senin yerine geçebilecek daha çok kişi var ve şuan yaptığım olaydan daha kimse rahatsız olmadı. Ha rahatsız olan haber versin onu çıkartayım. Bunun gibi yazılan konularda gereksiz değil. Herkes istediği gibi başlık açabilir doğru panoda yazarsa. Ayrıca ornithes hala buralara bakıyor. Senin gereksiz dediğin konulara da bakıyor. Şimdi benden bir rica. Ayrıldığına göre konumdan çekip gidebilir misin?

• @nevermind hesabı dondurulmuştur.
    Sebep: huzursuzluk yaratmak ve hakaret.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.