Shards of War birden çıkışa geçti. Yayıncıların çoğu oynamaya başladı. SOW hakkında..

• Shards of War sizce League of Legends etkisi yaratabilirmi ? Oynadım ama felaket kasma sorunu var

• @braumcarry neden kasıyor ki ben çok rahat kaldırılabilir bir oyun olduğunu sanıyordum ya 😕 etki yaratma konusuna gelirsekte eğer dediğin gibi çoğu yayıncı oynamaya başladıysa etki yaratır bence. İnsanlar onlardan görerek ilgi gösterirler.

• Shards of War ! İşte büyük geleceği olan bir oyun daha.

Malum Darkorbit'in yapımcısı Bigpoint bu sefer ciddi bir adım attı diyebilirim 🙂

• Yasaklı

@Nephelai Benimki gibi eski PC'lerde kasması normal. Neyşe şimdi kendim denedikten sonra sonuçları paylaşacağım 🙂

• Anime

Oyunu bu gün bayağı oynadım. (5 level oldum.) Oynanış olarak biraz değişik.Oynanış açısından Hots'dan etkilenilmiş bir oyun. Bir tek eşya sistemi değişik olmuş. (Oyuna girmeden craft vs. yaparak eşya dizilimi oluşturuyorsun.)
    Oyun bende kasma gibi bir sorun göstermedi. Sadece bir ara ana ekrandayken oyundan attı.
    Değerlendirmeme gelecek olursak: Oyunun geleceği var ama Lol kadar büyümesi olası değil. Grafiklerinin çok düz olması hoşuma gitmedi. (Kostüm falan almam o yüzden.) Herkes sesleri övmüş ama ben müzik sesini kısıp oynuyorum. Şampiyon dengelemelerinin iyi olmadığını düşünüyorum. Bazı karakterler fazla güçlü. (Zaten sürekli de bu karakterler oynanıyor.) Yani bir süre takılacak olsam da uzun vadeli olarak oyuna devam edeceğimi sanmıyorum.
    Not: Karakter açıklamalarına uyuz oldum. Ani hasar yazan karakter zamana dağınık hasar vuruyor, yakın dövüşçü dediği karakterin menzili menzilli karakterlerden fazla olabiliyor. Karakter tanımlarından bir tek tank yazanlar doğru.

• Yasaklı

@CmmS Daha yeni elbet düzeltmeler olacaktır 😄 Ve şu premium hesap olayını anlatır mısın?

• Anime

Premium hesap dediği xp ve para(para birimi ne bilmiyorum) takviyesi zannımca.

• Yasaklı

Neyse kayıt oldum şu anda iniyo ekliyin beni DilsizCellat

• Yasaklı

@BMO Çoktan kaydoldum ki 😄

• Yasaklı

@BMO Olm zaten onu diyom 😄 Çoktan aldım 😄

• Yasaklı

Düşündüğüm gibi leş gibi kastı 😢 11 FPS'yi geçemedim maalesef 😕

• @CmmS söyledi:

Oyunu bu gün bayağı oynadım. (5 level oldum.) Oynanış olarak biraz değişik.Oynanış açısından Hots'dan etkilenilmiş bir oyun. Bir tek eşya sistemi değişik olmuş. (Oyuna girmeden craft vs. yaparak eşya dizilimi oluşturuyorsun.)
    Oyun bende kasma gibi bir sorun göstermedi. Sadece bir ara ana ekrandayken oyundan attı.
    Değerlendirmeme gelecek olursak: Oyunun geleceği var ama Lol kadar büyümesi olası değil. Grafiklerinin çok düz olması hoşuma gitmedi. (Kostüm falan almam o yüzden.) Herkes sesleri övmüş ama ben müzik sesini kısıp oynuyorum. Şampiyon dengelemelerinin iyi olmadığını düşünüyorum. Bazı karakterler fazla güçlü. (Zaten sürekli de bu karakterler oynanıyor.) Yani bir süre takılacak olsam da uzun vadeli olarak oyuna devam edeceğimi sanmıyorum.
    Not: Karakter açıklamalarına uyuz oldum. Ani hasar yazan karakter zamana dağınık hasar vuruyor, yakın dövüşçü dediği karakterin menzili menzilli karakterlerden fazla olabiliyor. Karakter tanımlarından bir tek tank yazanlar doğru.

League'ün ilk zamanları da öyleydi ... merak etme her oyun zamanla dengesini oturtacaktır.

Aramıza katıl

Timuu'ya hoş geldin! Timuu, oyun oynamaktan keyif alan kişiler için, çevrimiçi bir topluluk alanı. Hemen aramıza katıl.

timuu felan

Benzer Başlıklar

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.