Riot' un unuttuğu şampiyon Yorick hakkında konuşalım . . ?

• Özel oyunlarda denedim karşımda Yasuo' yu iyi bilen arkadaşım var ne kadar çabalasada beni kesemedi. Yorick'in aşırı can çalması (Braum' a bile can çalma itemi çıkmak istiyorum bana göre çok iyi özellik) sayesinde hiç zorlanmadım. Ama tabikide pek bilmiyorum Yorick' i özellikle ultisini pek çözemedim. Bilen biri varsa ayrıntılarıyla Yorick'i öğrenmek istiyorum . 🙂 :squirrel:

• Yorick biraz aşırı pasifi olan bir şampiyon. Yani biraz oynaya oynaya kavrayabileceğin bir şampiyon

• Yasaklı

Ultiye mesela bir arkadaşına atıyorsun hortlağını çıkartıyor morde'nin ultisi gibi ama bu kendi takımındakilere yapıyosun onu kontrol ediyosun. Eğer o ulti bastığın adam ölürse o hortlağı kontrol etmeye başlıyor 45 saniye mi ne. Acayip kabız edici bir şampiyon 😄

• Anime

Yorick koridorda fazla güçlü olmasına rağmen tf'lerde pek de iş yapamıyor. 20 level falanken almıştım ama bayağıdır oynamıyorum. Koridorda geri kalsam bile 1v2 girip kill aldığım oldu yorickle. Ultini Tflerde sizin adc'nize atman en mantıklısı. 2 kat adc hasarınız oluyor ve adc'nizi rakip öldürürse adc'niz bir süre daha hasar veriyor. (Tflerde en fazla bu kadar aktif olabiliyor. adc kasamaddıysa iş sakat)
    Bu arada:
    Rİot Meddler bu gün Yorick güncellemesinin durdurulduğunu ve bu yıl içinde yapılmayacağını, yapılacağı zaman ağır bir güncelleme olacağını ve sağlam ittirebilen bir tank düşündüklerini açıkladı.(Stratera facebook sayfasından aldım.)

• Riot'un unuttuğu bir karakter varsa o da Quinn'dir. Sebebini sormayın ...

• Yasaklı

@Zangetsu Ben solo oynuyorum ADC'den daha iyi iş yapıyor.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.