Mortal Kombat X PlayStation 3 ve Xbox 360 gelmeyecek  • PlayStation 3 ve Xbox 360 sürümleri her ne kadar Haziran ayından çıkacağı bekleniyor olsa da sonradan 31 Aralık tarihine ertelenmişti.

    Bugün ise yayımcı Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından kötü bir haber geldi. Öyle ki Mortal Kombat X'in PlayStation 3 ve Xbox 360 versiyonları iptal edildi. İleri sürülen sebep ise kalite sorunları.

    Warner Bros. Games'in resmi forumları üzerinden yapılan açıklamada, şu sözlere yer verildi;

    *"Aylar süren geliştirmeden sonra, Warner Bros. Interactive Entertainment üzücü bir şekilde Mortal Kombat X'i PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya süremeyeceğimiz sonucuna vardı. Lütfen bilin ki takımımız mevcut nesil tarafından belirlenen kalite standartlarına ulaşabilmek için özenle çalıştı. Bir Mortal Kombat oyununun PS3 ve Xbox 360 versiyonlarını beklenen kaliteye ulaştıramıyoruz ve esasında plânlandığı gibi yapımları gönderemediğimiz için çok üzgünüz.

    Eğer Mortal Kombat X'i PS3 veya Xbox 360 için ön-sipariş ettiyseniz, lütfen oyunu ön-sipariş ettiğiniz yerdeki perakendeciye gidin ve paranızın tamamını geri alın"*  • Veeeee PS3'ün sonu gelir PS2 ye olduğu gibi


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.