Thresh Playz Vaskervonda

• Arkadaşlar bugün Nephelai ile oyun atarken üstün lol mekaniklerim ile bu hareketi yapmış bulunmaktayım 😄 😄 çekip vaskervona gönderdim sizce şansım nedir.

• "üstün lol mekaniklerimle" dskjfjsd ya ego

• çaktırma ASD:DSAD

• %92.7

Bu arada o seslendirme yeni mi geldi TR'ye ? EUW'dayım biliyorsunuz takip edemiyorum 😄

• Thresh olsun Yasuo olsun naptığın önemli değil 😄 bol şans bunlardan çok var çünkü

• @Crysantemum söyledi:

%92.7

Bu arada o seslendirme yeni mi geldi TR'ye ? EUW'dayım biliyorsunuz takip edemiyorum 😄

oyun dili korece sıkıntı olurmu vaskervon için 😄

• Son mesajını şimdi gördüm oyun dili Türkçe olmak zorunda diye biliyorum.

• @DFSBLooD söyledi:

@Crysantemum söyledi:

%92.7

oyun dili korece sıkıntı olurmu vaskervon için 😄

Oyun clientları ile oynamak bildiğim kadarıyla yasak buna seslendirme de dahil.

• @Wutx3 söyledi:

Son mesajını şimdi gördüm oyun dili Türkçe olmak zorunda diye biliyorum.

dil zaten Türkçe sadece sesler korece 😄

• @DFSBLooD söyledi:

@Wutx3 söyledi:

Yine de client ile oynamış oluyorsun. Yassah dediysek yassah 😄

• @Crysantemum söyledi:

@DFSBLooD söyledi:

@Wutx3 söyledi:

Yine de client ile oynamış oluyorsun. Yassah dediysek yassah 😄

nolcak şimdi banlancanmı no no 😄

• Yasaklı

@DFSBLooD Vasverkona 1. olcak diye yollayıp ban yersen kahkaha atarım axasxaasdcs

• @DilsizCellat söyledi:

@DFSBLooD Vasverkona 1. olcak diye yollayıp ban yersen kahkaha atarım axasxaasdcs

bende aynı durumdan muzdaripim suan 😄

• Anime

Videodan dolayı ban yemezsin ama vaskerona da çıkmaz.

• @CmmS söyledi:

Videodan dolayı ban yemezsin ama vaskerona da çıkmaz.

ya zaten vaskervon videolarında sesi kesmiyormu lol kendi lerit aw aw şarkısını ekliyor sıkıntı olmaz bence ya.İyimser olmak lazım

• Anime

Armina'ya panolarda bu durumla ilgili soru sorduklarında, oyunun Türkiye sunucusunda ve Türkçe dil seçeneğinde olması gerektiğini söylemişti. Ayrıca dil değişikliğini programla yaptıysan, oyun 3.parti programla çekilmiş sayılarak katılım şartlarına da uymadığından kabul edilmeyebilir. Bunlardan dolayı kabul edileceğini düşünmüyorum. (Ama bu videoları inceleyen ekip ne kadar bunlara dikkat ediyor onu bilemem.)

• iyide 3. parti program kullanmadan nasıl kayıt yapcam

• Anime

Büyük soru geldi. Destek ekibine sordum ama cevapları hem yasak ama kullanabilirsin gibi bir şey oldu. Daha açıklayıcı olması ben ve destek ekibi arasındaki konuşma şu şekilde:

• Ben:

Merhaba
    Lol Replay ve benzeri oyun kayıt programlarının kullanımı serbest mi yoksa yasak mı? Bilgilendirirseniz sevinirim. Lütfen Kısaca serbest veya yasak şeklinde cevap verin.

• Destek Ekibi:

Merhaba,

Üzgünüm, ancak ne yazık ki şu an için oynadığın maçların tekrarını izleyebilmen mümkün değildir. Ancak farklı programlar sayesinde maçlarını kaydedebilir ve daha sonra tekrar izleyebilirsin.

Bu tür programların hiçbirini tarafımızdan desteklenmediği için bu konuda saha daha fazla detay vermem pek mümkün değil. Ancak internette kısa bir araştırma yaparak hemen bulabilirsin 🙂

Son olarak bir uyarıda bulunmak istiyorum, internetten indireceğin 3. parti programları oyunu kötü etklileyebilir. Bu nedenle yükleme yapmadan önce iyi bir araştırma yapmanı öneririm.

Başka konularda da yardıma ihtiyacın olursa lütfen benimle tekrar bağlantıya geçmekten çekinme.

İyi günler ve bol zaferli oyunlar dilerim!

• @CmmS Rito pls'de replay programı gelicek demişlerdi ama 😕

• Anime

Riot önceden böyle bir planları olduğunu ama replay sisteminin oyunun performansını düşüreceğini düşündükleri için bundan vazgeçtiklerini açıklamıştı.

• aynen çok fazla oyun oynancağını düşünürsek depolama konusundada sıkıntı olabilir.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.