Fiora Reworkü

• Evet gençler ne düşünüyorsunuz bu konuda? Ben açıkçası ultisi hariç yeni skillerine bayıldım. Ultisi biraz zorlama olmuş sanki. Düellocu bir karakteri takım savaşına sokmak zor tabi ama sanki dotadaki legion commander mıydı neydi onunkine benzer bir ulti getirilebilirdi. Hafif ww'msi. Kurtulduk 1v1de veya lanede kill toplayıp oyunu taşıdığını sanan ama aslında kendisi taşınan nobrain fioralardan. Hakkını verenler yeni haliyle daha da çılgın atacaktır diye düşünüyorum.

Gangplankin de kutularını pek beğenmedim ben, hala nasıl faydalı kullanılabilir anlamış değilim.

• Anime

Ultisi nerf yer ileriki zamanlarda büyük ihtimalle çünkü bütün zayıf noktalara vuruş yapmak çok da zor değil. Biraz da olsa fioraya mekanik getirmeleri iyi oldu bence.
    Gp konusunda da kutuların kullanımı için şampiyon tanıtımını izle orada 2-3 farklı kullanımını anlatmışlar ve bence iyi olmuş. Yeni Gp'nin kötü tarafı koridoru çok ittirecek bundan dolayı da gank yeme ihtimali fazla olacak diye düşünüyorum.

• Ap kas GP'ye hayatını yaşa 😄

• gangplankin kutularının rangesi az daha uzun olsa güzel oyunlar yapılabilir ama kutuyu koyuyorum adamların yanına birde kendi yanıma koyuyorum çok az bi range yetmemesi yüzünden patlayan sadece benim kutum oluyor.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.