HDMI ses sorunu

• Buyrun

Kendine güvenen gelsin çözsün çıldırdım 2 gündür.

• Anime

Driver'la ilgili bir sorun olabilir. Driver'ın güncel sürümünü bulup kurmayı dene istersen.

• Yasaklı

1-Sesli Pilot simgesini önce başlangıç grubundaki başka bir uygulamaya koyun. Bu Windows sağlayacak sesli Pilot kartı kullanmayı denemeden önce Windows Ses Sistemi kartı başlatmak için yeterli zaman.Başlangıç Grup Yükü penceresinde göründükleri sırada simgeler yerleştirilir. Bu nedenle, saat veya başka bir uygulama yukarıda ve/veya sesli Pilot simgesinin solundaki olması gerekirdi. - veya -

2-Sesli Pilot mikrofonu kapatır.

Orijinal sayfa:https://support.microsoft.com/tr-tr/kb/113711

Bilgisayarım Sağ Tık - Yönet - Aygıt Yöneticisi - Ses, video ve oyun denetleyicileri
    kısmına gelerek ses kartınıza sağ tık yapıp devre dışı bırakın daha sonra tekrardan etkinleştirin.

• @xO_Ox Edit: Tamam buldum ingilizcesini. Kaldırıp yüklemek veya devre dışı bırakıp etkinleştirmek düzeltmedi.

@cmms driverlar güncel, zaten güncelleyince bozuldu.

Edit: Hayatımda ilk defa bir problem güncelleyerek değil geri alarak düzelttim çok ilginç. (Aygıt yöneticisindeki özelliklerden sürücü kısmından)

Allah kimseyi HDMI çıkışıyla sınamasın dün yaklaşık 8 saatte çözemediğim şey bugün sadece 15 dakikada halloldu.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.