EU West'e geçmek bana yaramış sanırım ^^

• Arkadaşın bir smürfünü ödünç aldım 3 kişi beraber oyuna girdik. Tabii Zac geldi :3

Daha dakika 6:04 ve Luden tamamlamadım bile 😄

zac.jpg

Evet ... asıl konuya gelelim , siz hala burada çürüyor musunuz 😄

Bayağıdır EU West'te oynadım ... derecelisi , normali , ARAM'ı ... ve düşünüyorum da ... bu hayatımda verdiğim en iyi karardı. Troll az vardı (troll denk gelse diye üzülüyorum bazen :D) sonra ... hakaret eden HİÇ yoktu , hep ne yaptığını bilen ve doğru adımı atan PROFESYONELLER vardı. Ki ben de bilinçli ve adam gibi oyuncularla oynayıp kendimi daha da geliştirebildim. Bugün Diana ile güzel bir oyun oynadım. Bozgundu ... ama eğlenceliydi. TR'de bozgun alınca ne oluyor ? Dünyanın sonu. Hayır efendim ... EU West'te bozgun alırsan , yine de eğleniyorsun. Nasıl olsa zafer alırım diyip girebiliyorsun.

Sonuç mu ? Burada kendinizi çürütmeyin ^^ EU West'e geçip kendinizi geliştirin. Canlı kanıtı burada 😄

• Neden luden 😄 onun dışında haklısın

• @Wutx3 söyledi:

Neden luden 😄 onun dışında haklısın

5 Luden (6.cı item Atiklik Çizmeleri) çıkıyorum genelde eğer AP oynarsam ARAM'da ... zevkli oluyor 😄 hele Zac oynayınca daha zevkli oluyor 😄

Bir de ... Luden , Zac'in her yeteneği ile uyumlu. E ile atlıyorsun Luden sıçratıyor .... Q ile vuruyorsun Luden sıçratıyor .... W ile vuruyorsun yine Luden sıçratıyor ve Ulti ile dalsan yine sıçratıyor 😄

• Baya geliştirmiş euw seni o zaman djdjd

• Abi Herkes EU West e Gelse Bizim Adamlarda West e Gelcek Ondan Sonra Westdeki Adamlar TR Ye Geççek xD Bende Westdeyim Eklersen Sevinirim Dostum ==== NowAwist ====

• 1 hafta önce falan geçtim. 10-15 civarı ranked maçı attım.

-TRden yetenek açısından bir fark göremedim. (Gold2-Plat4 aralığı için geçerli)
    -Flamer yok değil ama gerçekten az. Aslında var ama chat ban yememek için içlerinde tutuyo herkes anladığım kadarıyla 😄
    -Drophack ıvır zıvır henüz başıma gelmedi.
    -Burası gibi gene gündüz saatlerinde oynamamakta fayda var.

• @Wutx3 söyledi:

1 hafta önce falan geçtim. 10-15 civarı ranked maçı attım.

-TRden yetenek açısından bir fark göremedim. (Gold2-Plat4 aralığı için geçerli)
    -Flamer yok değil ama gerçekten az. Aslında var ama chat ban yememek için içlerinde tutuyo herkes anladığım kadarıyla 😄
    -Drophack ıvır zıvır henüz başıma gelmedi.
    -Burası gibi gene gündüz saatlerinde oynamamakta fayda var.

Ama Ranked oynuyorsun , normal maçlarda ne playz'ler ne teamwork'ler ne backdoorlar dönüyor haberin yok 😛 adamlar Ranked'da yetenek sergilemiyor çünkü risk almak istemiyorlar. Terfi bu boru değil 😛

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.