Her LoL Oyuncusunun İzlemesi Gereken Video

• Anime

✔

• Yasaklı

Stratera ❤ zaten o video'ya like attığımdan buna atmayacağım xD

• Anime

Zaten beğeni almak için değil bilgilendirme amaçlı paylaştım.

• Yasaklı

@CmmS Biliyorum yani yanlış anlama diye dedim.

• Ben yorgun düştüm hem toxic hem yeteneksizlerden artık ben de toxicim 😄

Edit: Bazı oyunlar vardır ki döndürülmesi imkansız. İşte orada tutmayın daha fazla kendinizi. Randuin kasan morganaya ben laf attığımda bana geri cevap veriyorsa ben flamein dibine vururum hak etmiştir.

• Anime

destekse ve rakipte çok fazla ad varsa randuin yanlış bir tercih değildir. Ayrıca randuin rakipleri yavaşlatığı için morgananın ultisi ile de uyumlu bir eşya. Destek morgana savaşlarda içeri girmek zorunda olduğu için tank eşyaları alması yanlış sayılmaz.

• Zhonya, randuin, buyu nüfuzu botlar ki bunu da erkenden efsunladı sığınak olarak, ap sup itemının 865 goldluk hali, asırlık sopa. 1/13/16. Randuin kasan morgana kekodur abi bence bunun seçeneklerle falan alakası yok. Zhonyası var zaten. Solari, mikael, zeke, rylai varken gidip randuin kasarsa sıkıntı var.

Bir de malp vardı bir tane. İlk donmuş yürek aldı sonra randuin çivili kasarken oyun bitti. Gerçek anlamda başka hiçbir itemı yok. Karşıda iki tane ap hero var bu arada fjdjdjd. Bunları flamelemek lazım gerçekten.

• Anime

2 AP varken randuin kasmak tabi ki saçma olmuş ama support bir karakter eğer gerekliyse randuin kasmalıdır.

Bir kişiye yanlışını söylemek flame değildir. O eşya işine yaramaz şunu kas gibisinden vs. söylemek doğru olandır ama "o eşya kasılır mı? oyunu hiç mi bilmiyorsun?"" gibi söylemler flame'dir ve flame yapmak ne sana ne de flame yaptığın kişiye fayda sağlamaz. Video'da da dediği gibi kimse bilerek kaybetmeye çalışmaz ama suçlu da gözükmek istemez. Sen o adama laf atarsan oyunu kaybetme ihtimalini arttırmış olursun. (ki bu saçma bir karardır.)
    En basit çözümü birisi flame mi yapıyor sustur geç(haklı bile olsa). Oyun başı 1-2 kill mi verdi sustur geç. Sürekli gank mı istiyor, sustur geç. Rahat rahat oyun mu oynamak istiyorsun sustur kafan rahat olsun. Eğer bunları yaparsanız gerçekten oyununuzun daha keyifli olduğunu göreceksiniz. Ben Tr sunucusunu beğenmeyenlerin sadece bir tuşa basmak kadar kolay bir çözümü neden ısrarla reddettiklerini anlayamıyorum.

• Tr serverinde zor bunu yapmak illaki flame oluyor istesenizde istemesenizde

• Mesela ben o adamı daha başgardiyanın zırhı almışken uyardım. Dinlemedi üstüne laf attı ben de gerekeni yaptım fjdjdjd Şu an inanılmaz fazla çocuk var yaz tatili nedeniyle. Kendimi boşa yormak istemiyorum. Yoksa çoook nadiren flameleyen biriyimdir.

Edit:Hata yapanı flamelemek değil tabi kastettiğim videoyu izliyorum da. Dediği gibi herkes hata yapabilir. Şu an tanımını yapamıyorum ama hak edeni siz anlıyorsunuz ya o sırada 😄

• Menzili destek karakterlerine alınan randuin yerindedir. Melee karakterlerin canı daha yüksektir diye geçeyim.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.