The Elder Scrolls VI - Official Announcement Trailer

• Anime

devamı beklenen elder scrolls'un yeni oyunu lanse edildi. the elder scrolls vi'in çıkışı 2020'nin başlarını bulacak.

• @cmms, içinde söyledi: The Elder Scrolls VI - Official Announcement Trailer

the elder scrolls vi'in çıkışı 2020'nin başlarını bulacak.

Neden 2018'de tanıtırsın işte onu anlamam. Classic wow için de aynı. Proje onay almış, development başlamamış ama blizzcon'da trail ile insanları hypelıyorsun. Hype o zamana kadar kalır mı o bile ayrı bir soru.

En azından skyrim 6'da öyle bir sıkıntı yok ::)

• Anime

@frobnicate 2022'den önce çıkmayacağı söyleniyor oyunun çünkü gelecek nesil için yani ps5 ve sıradaki xbox konsolları için yapılacak oyunlar. Daha bu konsolların prototipleri bile olmadığı için sadece konsept, hikaye, üç boyutlu modelleme ve -bir ihtimal- yeni bir motor üzerinde çalışabilirler. Göstermelerinin sebebi, oyuncuların 7 senedir her sene oyunun duyurulmasını istemeleri gibi birkaç sebebi var. Göstermiş olmak için gösterdiler kısacası. Ben hypelanacak bir şey göremedim videoda. Halflife 3 ile aynı kaderi paylaşmadığını öğrenmiş oldum sadece.
    Bir de skyrim 6 değil elder scrolls 6, oyunun adı belli değil henüz.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.