hots anlık kasma ve replay problemi

• arkadaşlar selam. 4 gb ram i3 2.20 ghz geforce 410m li eski bir vaio laptop kullanıyorum. oyun en düşük grafik ayarlarında dahi anlık kasmalar, takılmalar yaşıyor. league of legends da herhangi bir kasma, donma söz konusu değil yüksek ayarlarda dahi oyunu oynayabiliyorum ancak bu ara hots a sardım. oyunun efektlerini, özellikle de takım savaşlarında donma yaşanmaması için skill efektlerini düşürmenin bir yolunu bulabilir miyiz? ayriyetten hots arkaplanda oynadığımız oyunları kaydediyor zannediyorum ki bu anlık kasmalar, donmalar bu yüzden yaşanıyor. bu replay ı durdurmanın bir yolunu, ya da skill efektlerini düşürmenin fakrlı bir yolunu bilen, duyan yok mudur?

• Geek

@tynstad HotS, optimizasyonu çok düşük olan bir oyun, replay kayıtlarını durdursan bile sanıyorum ki kasma ve donmalar devam edecektir.

• Geek

@tynstad, içinde söyledi: hots anlık kasma ve replay problemi

bu replay ı durdurmanın bir yolunu

Reddit'te şöyle bir şey önerilmiş, denemedim, Hots oynamadım, nasıl bir etkisi olur bilmiyorum ama istersen deneyebilirsin ;

" 1 ay önce falan gelen bir yama ile birlikte benim de otomatik olarak replayler kaydedilmeye başladı. Bunu kapatmak için bir seçenek yoksa da, config dosyası üzerinden alternatif olarak deneyebilirsin. Documents > Heroes of the Storm > variables.txt dosyasi içerisinde ( aynı zamanda Accounts > ### > variables.txt içerisinde) ' saveallreplays' şeklinde bir seçenek var. Onu 0( sıfır) yapmayı dene. "

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.