SFV ve Oyuncu kitlesi farkı

• Anime

Online oyunlarda kesinlikle oyuncu kitlesinin ve yeteneklerinin oyundan oyuna değiştiğini düşüyorum. Daha ender ve pek tercih edilmeyen türde olan oyunlardaki kitlenin çok daha elit ve oynadığı oyuna çok daha hakim olduğu kanaatindeyim. Street fighter 5 oyunu kendini e-spor çerçevesinde bir takım değişimlere sokmuş vaziyette. Öncelikle karakterlerin hepsi açık şekilde size gelmiyor ve tüm karakterler oyuna eklenmiş değil. Karakterler sezon sezon geliyor ve karakterleri açmak için oyun içi parayı kullanmanız gerekiyor. Bu parayı online maç ve karakterlerin hikaye modlarından kazanabilirsiniz. Oyuncu kitlesi ise aşırı iyi. En düşük lig olan bronz liginde bulunan insanlar bile tüm püf noktaları öğrenmiş hatanızı kollar vaziyette. Herkes kendisinin ve rakibinin sınırlarının farkında. Sürekli bir açık kollayarak oyunu çok iyi takip ediyorlar. Online oyunlarda oyuncu sayısı arttıkça toxic kitleninde büyüdüğü fikrini savunuyorum. Acaba keşfetmediğimiz kitlesi ve kendisi mükemmel olan kaç oyun var?

• Geek

Espor çerçevesinde olmasa da Dofus kitlesi de öyle. MMORPG bir oyun ve Türkiye sunucusu yok. Mis. Katılıyorum ayrıca söylediğine çünkü daha çok kitleye hitap etmek için bazı mekanikler basitleştirilerek, oyuniçi bir çok şeyin herkesin kullanımına açılması herkesi dahil ediyor. Ve amacı eğlenmek olmayan, eğlenmek ne demek bilmeyen ve şahsi kanaatimce gerçekten psikolojik danışmanlık alması gereken ufak bireyler hem yanlış yetişiyorlar hem de yanlış davranıyorlar.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.