PUBG'ye benzeyen ücretsiz oyunlar

• Geçenlerde Twitch'e girdiğimde League of Legends'ı ikinci üçüncü sırada gördüğümde açıkcası biraz şaşırdım. Artık gözüm bile onu en üst sol köşede olmasına alışmış. Her neyse hayvan gibi yükselen, PC'si pek de iyi olmayanları üzen PUBG'nin alternatifleri mevcut ki insanların bunlara yöneldiğini fark etmemek zor değil.

Fortnite: Battle Royale

0_1521571090380_Fortnite-Battle-Royale-pubg-benzer.jpg

Fornite karşımıza aslında PVE moduyla karşımıza çıktı fakat pek ilgi toplayamadı. PUBG'nin yükselişiyle battle royale tarzına olan ilgiyi fark etmiş olucak ki bu modda oyun çıkarıp ücretsiz olarak yayınladı. Oyunun PUBG'den ayrılan birçok özelliği mevcut. En keskin olanı ise cartoon stili ve renkli grafikleri. Açıkcası benim pek ısınamadığım stil olsa bile oyuncular büyük ilgi gösterdi. İndirmek için şuraya tıklıyıver.

Unturned (Arena Mode)

0_1521571507785_unturned-pubg-benzeri.jpg

Yine PUBG benzeri olan bu oyun oyuncular tarafından büyük ilgiyle karşılandı lakin orny oynama şansı yakalayamadı.

Last Man Standing

0_1521571676941_maxresdefault.jpg

PUBG'ye nazaran daha fazla çatışmalı Last Man Standing henüz beta aşamasında.

Rules of Survival

0_1521571897805_Rules-of-Survial-Tips-and-Tricks-Guide.jpg

Warface - Battle Royale

0_1521571976775_maxresdefault (1).jpg

• Moruk Paladins'i unuttun

• allah allah warface battle royal modu olduğunu bilmiyordum öğrendim. Bide girmeyeli oldu foruma herkesin biosu 250 karakterken benimki 285 olması fkdnfkdsmksd

• @fx7w4 karakter sınırı düşmeden bol bol eklemişsin sen galiba ☂

• @metallyna, içinde söyledi: PUBG'ye benzeyen ücretsiz oyunlar

Paladins

battle royale modu açıldı mı ki

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.