Hearthstone: Announcing The Witchwood


 • Anime


 • Geek

  Gelecek yeni yama ile birlikte 135 adet yeni kart ve bunların öncülüğünü yapacağı yeni özellikler bizi bekliyor. Güncelleme ile birlikte eğer oyuna giriş yaparsanız üç adet kart paketi ve bir adet sınıfa özel efsanevi karta ücretsiz sahip olabilirsiniz.

  Yeni gelecek masa görüntüsü şu şekilde;

  yeni_masa_goruntusu


  Bununla birlikte yeni bir özellik daha tanıtılıyor; destenizi tek veya çift sayılı mana gerektiren kartlara göre düzenlemek.

  Baku_the_Mooneater

  Ay Yiyen Baku, eğer destenizin tamamı tek sayı değerinde mana gerektiren kartlardan oluşuyorsa, kahramanınızın gücünü geliştiriyor. Bunun yanısıra Genn Greymane ise destenizin sadece çift sayı değerinde mana gerektiren kartlardan oluşması halinde kahraman gücünüzün mana değerini bire indiriyor.

  genn_greymane


  Echo

  Phantom_Milita

  Echo özelliği ile eğer yeterli miktarda mana değerine sahipseniz, bu özelliği barındıran kartları bir tur içerisinde istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Bir çeşit Quest Mage'lerin Archmage+ Apprentice Sorcerer x4 + Fireball ile yaptığı mekaniğin minyonlar için uyarlaması gibi, sadece minyonların mana değerini sıfıra indirmek aslında o kadar da kolay değil. 😂


  İçindeki Canavar

  Worgen_Pumpkin_Peasant

  Worgen'ların tanıtıldığı bu güncelleme ile ( Yıllar yıllar önce benim de Worgen Dis Priest'ım vardı. 😭 ) elinizdeki bu kart( bunun gibi başka kartlar var mı bilemiyorum) bir tur 2-4 değerindeyken, sonraki tur 4-2'ye dönüşebiliyor. Ta ki siz elinizden çıkarana dek.


  Dünya Dışı Öfke | Rush

  alt metni

  Dünya Dışı Öfke başlığı ile tanıtılan bu yeni Rush özelliği sayesinde, tıpkı charge gibi minyonu oynadığınız tur rakip minyonlara saldırabileceksiniz, tek farkı ise oynadığınız turda doğrudan rakibin kendisine saldıramıyor olmanız.


  Güç Gücü Çağırıyor

  Azalina_Soulthief

  Ruh Hırsızı Azalina kartı sayesinde artık oyunun ilerleyen safhalarında mananız var ama kartlarınız elinizde değil ya da bitmişken rakibinizi kendi silahıyla vurma şansı artık elinizde. Kartı oynadığınız gibi rakibinizin elindeki kartların bir kopyasını elde ediyorsunuz.


  Aynı zamanda yeni güncelleme ile birlikte Canavar Avı tarzında bir dungeon gelecek, bir önceki gibi rakip bossları kestikçe deste oluşturacağınız bir dungeon olacak. Detaylar güncelleme ile birlikte gelecekmiş çünkü bu dungeon, güncellemeden 2 hafta sonra oyuna eklenecek.

  monster_hunt1monster_huntmonster_hunt2monster_hunt3


  Kart Arkası:

  The_witchwood


  Deal

  Önden sipariş yolu ile 50 + 20 hediye kart paketi ve 1 özel teklif karta, aynı zamanda gelecek olan kart arkası görünümüne de sahip olabilirsiniz.


 • Geek

  Başlangıç

  Tasarımcı Dean Ayala ile yayınlanan video;

  Aynı zamanda Tek-Çift destelerle ilgili birkaç kart de şu şekilde paylaşılmış;


  • Kara Kedi

  Black_Cat

  Başlangıç Etkisi: Eğer desten sadece tek sayı değerinde manaya sahip kartlardan oluşuyorsa bir kart çek.


  Glitter Moth( Parıltılı Güve)

  glitter_moth

  Başlangıç Etkisi: Eğer desten sadece tek sayı değerinde manaya sahip kartlardan oluşuyorsa diğer minyonlarının canını iki katına çıkart.


  Gloom Stag( Kasvetli Geyik)

  kasvetli_geyik

  Başlangıç Etkisi: Eğer desten sadece tek sayı değerinde manaya sahip kartlardan oluşuyorsa +2/+2 kazan.


  Murkspark Eel( Kara Kıvılcımlı Yılan Balığı 😂 )

  murkspark_eel

  Başlangıç Etkisi: Eğer desten sadece çift sayı değerinde manaya sahip kartlardan oluşuyorsa 2 hasar ver.


  Son


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.