RP Fiyat Artışı


 • Anime

  RP fiyatları 21 Mart’ta güncelleniyor

  Özet geç:

  21 Mart saat 14:00’dan itibaren RP fiyatlarında bazı değişiklikler olacağını önceden bilmenizi istedik. Bu değişikliklerin ardından bile Türkiye Sunucusu’nun RP fiyatları diğer sunuculara oranla daha avantajlı olmaya devam edecek. Bu fiyat değişikliğine neden ihtiyaç duyduğumuzu öğrenmek için yazının devamına göz atabilirsiniz.

  Neden fiyat güncellemesi yapıyoruz?
  2017 yılı, günlük hayatta kullandığımız neredeyse her hizmet ve ürünün ortalama fiyatının yükseldiği bir yıl oldu. Enflasyon dediğimiz bu durumdaki artış ve vergi politikaları, bizi bu kararı almak zorunda bıraktı.

  Geçen yıldan bu yıla mali senaryo nasıl değişti?
  Enflasyon: %10

  KDV: %18

  Buna göre, fiyatlar güncellendiğinde şu şekilde bir ücretlendirme olacak:

  Mobil Ödeme Hariç
  400 RP - 10 TL
  840 RP - 20 TL
  1780 RP - 40 TL
  3620 RP - 80 TL
  6450 RP - 135 TL

  Mobil Ödeme
  340 RP - 10 TL
  650 RP - 19 TL
  1440 RP - 38 TL
  2660 RP - 69 TL
  5030 RP - 120 TL

  *Bu değişiklikleri önceden bildirdiğimiz için Mağaza alışverişlerinden doğabilecek iade taleplerini gerçekleştiremeyeceğiz.

  Her yıl olduğu gibi bu yıl da güncellemelerin ardından, Türkiye Sunucusu’nun RP fiyatlarının bir çok sunucuya oranla daha avantajlı olacağını bilmenizi istiyoruz.

  RP fiyatları henüz değişmeden planlarınızı yapıp isterseniz alışverişinizi gerçekleştirebilmeniz için fiyat güncellemelerini tarihleriyle ve mümkün olduğu kadar önceden size bildirip şeffaf olmaya özen gösteriyoruz.

  Bu güncellemelerle ilgili daha detaylı bilgi ve açıklamalara, önceki yıldan aklımızda kalan sorularınız ve yanıtları üzerinden aşağıdaki başlıklar altından ulaşabilirsiniz. Ayrıca bunların dışında kalan sorularınızı yanıtlamak için bu duyurunun yorumlarını da takip edeceğiz.

  Sıkça Sorulan Sorular
  Enflasyon veya dolar kurundaki artışın maliyetlerinize nasıl bir etkisi olabilir ki?
  Enflasyon, ürün ve hizmetlerin ortalama fiyatlarının gördüğü artışı yansıtıyor. Bu ortalama değer, hizmetlerin ve ürünlerin devamı için gerekli harcamalara da etki ediyor.
  RP gibi tamamen dijital ve sanal bir ürünün üretim masrafı diye bir şey mi olurmuş?
  Dünyanın neredeyse tamamında, dünyanın en büyük çevrimiçi oyununu ücretsiz ulaştıran Riot büyüklüğünde bir şirketin teknoloji gereksinimi, artarak devam eden bir gider oluşturuyor. Bunun tamamına yakınını karşılayan ve ayakta tutan gelir ise RP aracılığıyla yapılan kostüm satışları. Ortada her ne kadar fiziksel bir ürün olmasa da bunu üreten çalışmanın tamamını gerçek insanlar ve kullandıkları fiziksel araçlar/teknolojiler ortaya çıkarıyor.
  Kaynak: League of Legends Türkiye Resmi Sitesi • Umarım bir gün Riot çekip gitmez ya


 • Anime

  @ornithes Fu fiyatlarla ardına bile bakmasın bence. Benim zamanımda vadi dutluktu ayrıca 400rp de 5tl idi. • @oxaripe Riot için aslında bir şey değişmiyor. Belli oranda yükseliyor fiyatlar fakat alım gücü nasıl etkilenir bilmiyorum. Kazancı düşerse yazık olur


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.