MMORPG ÖMÜR YER(!)

• Anime

Evet mmorpgler emek ister ve uzun vadede bunun karşılığını verir. Peki bu "5dk oynayıp çıkacağım" dediğiniz oyunlarda ne kadar süre harcadınız? O maç bulma ekranlarında kaç yılınızı verdiniz? Kütüphaneme baktım ve bir maçın 30dk civarı sürdüğü bir oyunda 800 saatimi harcamışım. Eminim ki bunun çoğu maç bulma ekranında geçmiştir. Tüm oyunlar ömür yer ama bazıları bunu göstererek yapmaz. Dikkat edin lütfen.

• Kamu spotu gibi olmuş

• Anime

MMORPG'lere ardışık olarak zaman ayırmak gerekiyor ama 30dk. girip çıkma durumu oyunda çok ilerledikten sonra oluyor. Ama ben MMORPG'lerin sorununu zaman istemesi olarak görmüyorum, oyunların bir süre sonra tekdüze bir oyuna dönmesine çeşitlilik sağlayamamasına bağlıyorum. Çok fazla MMORPG oynadım ama çoğu 25-30. seviyeden sonra neredeyse hiç oyuna yenilik katmıyorlar. Ben şöyle uzun uzun MMORPG oynamak istiyorum ama bu duvarı kırabilen bir oyun henüz bulamadım. Wow'un ücretsiz kısmını oynadım, wow'un bile bu tekdüzeliği kıramamış olması, beni hayal kırıklığına uğratmıştı. Beni bu konuda en çok etkileyen oyunu ise, oyun ölmeye başladığı zamanlar keşfettim ama onda da 42.seviye'den sonra oyun eğlenceli olmaktan çıkmaya başlıyordu. (Galiba MMORPG oyunları bana uygun değil.)

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.