Arcade Severlere 2 Muhteşem Mobil Oyun • Genel olarak harika refleksler isteyen ve kullanıcıya hareketli bir oynanış sunan arcade türü oyunlar, telefonlarımız geliştikçe mobil platforma da kaymaya başladı. Her ne kadar şarjımızı süpürge gibi sömürseler de bu tür oyunların zaman geçirmek için birebir oldukları aşikâr. Bugün bu oyunlardan 2 tanesini sizlerle paylaşmak istiyorum.

  1-BarBarQ
  Çok oyunculu bir savaş oyunu olan BarBarQ, aynı LoL gibi maç bazlı bir sisteme sahip ancak bu oyunda maçlar 5-7 dakika civarı sürüyor. Anlayacağınız her an için girip bir yere yetişme korkusu olmadanzaman geçirebileceğiniz bir oyun.
  Oyunumuzda 2 mod var: BarbarQ Arena ve Dark Adventure.
  BarBarQ Arena modunda, oyunda bulunan 5 karakter birini seçerek tura başlıyorsunuz. Yanınızda olan 2 takım arkadaşınız ile beraber geniş bir bölgedeki mantarları toplayarak, diğer takımların üyelerini kesip onlardan ganimet ele geçirerek seviye atlıyorsunuz. Bu 5 dakika içerisinde yeteneklerinizi de geliştirerek birinciliğe yerleşip, "Evil Master" olmaya çalışıyorsunuz. Hedef oyun bittiğinde takımınızdan bir kişinin liderlik tablosunda 1. sırada olması.
  Dark Adventure modu ise biraz daha survival tarzı bir oynanışa sahip. Aynı PUBG gibi oyun alanını sınırlayan bir sis ve bir takım arkadaşı ile oyuna başlıyorsunuz. Sis, içine giren karakterleri yavaş yavaş öldürdüğü için oyun alanı git gide kısıtlanmaya başlıyor. Takımlar yüzyüze geldiklerinde hangi takım daha becerikli, hangi takım daha iyi kompozisyona sahip, hangi takım daha iyi gelişmiş ise o takım "Survivors" olarak alanı terk ediyor.

  Not: Oyun Android ve IOS platformlarının her ikisinde de oynanabilmektedir.

  Oyuna ait oynanış videosunu buradan izleyebilirsiniz:

  2-Drag'n'Boom
  Bu oyunumuz ise tek oyunculu. Oyunda bir ejderha olarak kaleleri feth edip, ağır çekimde okçuları, büyücüleri, savaşçıları biçiyorsunuz. Sağa sola uçuyorsunuz, sınırsızca hiç uçmamış gibi uçup askerlere hem kafa atıyorsunuz hem de kalenin altında üstünde patlamalar yapıyorsunuz. Kombolar yaparak alacağınız altınları katlıyor, yeni savaş şekilleri açıyorsunuz. Oyunun bir başka modunda da yer altı zindanlarında zamana karşı yarışıp anahtarlar topluyorsunuz. Bu anahtarlar ile de ejderhanızın görünüşünü değiştirebiliyorsunuz. Nişancılık, refleks ve bir miktar da öngörü isteyen bu oyun yine zamanınızı geçirmek için birebir.

  Not: Oyun Android ve IOS platformlarının her ikisinde de oynanabilmektedir.

  Oyuna ait oynanış videosunu buradan izleyebilirsiniz: • BabarQ baya şarj yiyen bir şeye benziyor. Drag'n'Boom hoşuma gitti baya. Metrolarda akar. • @ornithes Mobil oyunların hemen hemen hepsi şarj yiyor ama anlık ve online olarak oynanınca su gibi gidiyor şarj tabii 😺


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.