R6 starter edition farkı

• Anime

Oyunda 1. sezonda bulunan ilk 16 operatör normal editionda 500-2000 renown arasında değişmekte (her sınıftan ilk açtığınız karakter 500 renown, ikincisi 1000, üçüncüsü 1500 ve dördüncüsü 2000) Diğer sezonlardaki karakterlerin tanesi 25000 renown. Starter editionda fiyatlar biraz değişiyor. İlk sezon karakterlerinin tanesi 12500 renown oluyor. Diğer sezon karakterleri yine 25000 renown. Ek olarak starter edition da size ilk sezondan 2 tane rasgele karakteri açık olarak veriyor. Bunun yanında size 600 r6 credits veriyor. Bu r6 credits ile 2 karakter açabilirsiniz (Dikkat! Bu oyun parası değildir. Gerçek parayla yüklenen bir kredidir. İlk sezon karakterleri 300 credits sonraki sezon karakterleri 600 creditsdir.) Starter edition alırsanız sadece ilk sezon karakterlerini açarken zorlanacaksınız. Diğer sezon karakterleri standart sürümle aynı fiyatta. (Starter editionda ilk sezondan bir karakter açmak isterseniz 15 saat kadar oynamanız gerekiyor. Ubisoft arada bir starter edition için operatörlerde indirimler yapıyor. Ek olarak günlük ve haftalık görevlerle bu süreyi azaltabilirsiniz.)

• Anime

Rainbow Six ilk çıktığında çok kötülemişlerdi oyunu ama şu anda bayağı güzel bir hale geldiği söyleniyor. Hatta ubisoft bu oyunu 5-6 sene daha sürekli güncel tutmak istediklerini söylemişler. Bir de Türkiye'deki oyuncu kitlesinden çok memnunmuşlar, seneye Türkçe çevirisi gelebilir muhabbeti falan vardı.

Oyunu pek bilmiyorum, çok az gameplay izledim ama bildiklerimi buraya yazayım dedim. 🙂

• Anime

@cmms Bir ara Türk operatörden bahsediliyordu.

• Geek

@oxaripe Kapıkıran falan olur adı herhalde.

• Anime

@uyanneo Girerken bağırıyor dimi ? "Selamın aleyküm o.... ben geldim!" Hızı ve zırhıda 3 😄

• Geek

@oxaripe hahaha 😂 Her adam öldürüşünde kulaklıktan takım arkadaşlarına şey diyor “ Allah tektir ulan, vurdum kafiri. “

• Anime

@uyanneo "AĞLA!" diyerek bağırıyor rakibe. :AS:Da

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.