Sunuculuktan Ben Anlarım!


 • Geek

  Blizzard'ın Heaarthstone için çıkarttığı bir iş ilanı diyebiliriz aslında. Şu bağlantıda sevgili Bili Bili aynen şu şekilde yazmış;

  alt metni

  Bir Hearthstone sunucusunun hayatı: Oldukça zeki ve kgenellikle komik insanlarla Hearthstone konuşabilmek için egzotik bölgelere uçuş. Birçoğu için bu rüyaları süsleyen bir iş. Ve bu senin işin olabilir!

  2018 Hearthstone yayınlarımız için birkaç yeni yüz arıyoruz. Eğer siz de havalı bir çift yorumcuysanız, hareketli bir ikiliyseniz, ya da olağğan bir şekilde yüksek seviye Hearthstone sunumu yapabilecek harika bir ikiliyseniz, işte sizin şansınız! Bugünden( 22/02) 13 Mart'a kadar, aşağıdaki videoyu sunarak şansınızı deneyin!

  Videoyu buradan indirebilirsiniz. Basitçe sağ tıklayın ve Farklı Kaydet seçeneğini seçin.

  İşte izlediğiniz örneğin arkasındaki hikaye;

  2018 Hearthstone Şampiyonluk Turu (HCT) yarı finallerinde Kuzey Amerika yarışmacılarından Azumo ve Antreezy arasındaki 5 ve son oyundayız, bu demek oluyor ki kazanan büyük finale yükselecek!
  
  Antreezy, yeni bir oyuncu ve neredeyse krallığını ilan etmiş olan tom60229'u yenerek herkesi 2018 Yaz Şampiyonası'nda şaşırtmıştı. Azumo ise eski ve oldukça dinamik bir oyuncu, geçtiğimiz yıllar içerisinde 9 şampiyonluğu bulunmakta. 2018 HCT Şampiyonası'na Kuzey Amerika'nın en yüksek puan toplayan oyuncusu olarak gelmişti ve tüm maçların en gözdesi. Oyuncuların desteleri şu şekilde;
  
  Antreezy: Control Warlock, Jade Druid, Murloc Paladin
  
  Azumo: Big Priest, Miracle Rogue, Zoo Warlock
  

  Arkadaşını kap, videoyu indir, ve oyunu yorumlarken kendinizi kaydedin! Bizimle paylaşmaya hazır olduğunuzda, videoyu Youtube'a yükleyin( liste dışı şeklinde yükleyebilirsiniz, eğer utangaçsanız- sadece izleyebiliyor olmamız yeterli) ve bağlantıyı bize HStalent@blizzard.com eposta adresinden gönderin. Lütfen epostanıza aşağıdaki bilgileri de eklemeyi unutmayın: Tam bir şekilde kimlikteki adınız, tercih ettiğiniz ekran isminiz, şu an yaşadığınız yer. Aynı zamanda şunları da bilmek isteriz:

  • Sunuculuk kariyeriniz, Hearthstone içeriği üretiminiz ya da yarışmacılığınız var mı;
  • Eğer varsa en sevdiğiniz desteniz, nedeniyle birlikte;
  • En sevdiğiniz hearthstone anınız. Kendi oyunlarınızdan olabilir ya da bir Twitch yayınından olabilir ya da bir Espor mücadelesinden olabilir,
  • Mevcut Hearthstone sunuculuğunda neyi değiştirmek isterdiniz ve neden?
  • En iyi sunuculuğa sahip espor hangisi ve neden?
  • Neden bir Hearthstone sunucusu olmak istiyorsunuz?

  13 Mart itibariyle bize gelen başvuruları değerlendirmeye başlayacağız.

  Mevcut HCT 2018 sunucu ekibi katılım sağlayamamaktadır. Diğer herkes için adaletli bir yarış olacak! Başvurularınızı bekliyoruz!

  Eğer yanınıza birini arıyorsanız buraya bakabilirsiniz. • Bence de sen anlarsin. Basvur.


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.