Ps4 almalı mıyım?

• Anime

Ps4 için çıkan oyunlar çok güzel fakat şurada ps5 e 2 yıl kalmışken ps4 almam ne kadar mantıklı olur? Acaba ps5 bize geri uyumluluk sağlayacak mı?

• bunun sonu yok. Al gitsin

• Anime

yapıştır geç düşünme, zevkini alıp satarsın 2 yıl çok uzun

• Anime

ps5'e 2 yıl kaldığını nereden biliyorsun ki? Spekülasyon haberler dışında haber yok diye biliyorum. pro yeni çıktı, en az 3-4 yıl onun ekmeğini yemek isterler bence. Ayrıca yeni nesil gelir gelmez desteğini çekmiyor, sony konsollarından. Eğer almayı düşünüyorsan çok da düşünme, al derim. god of war, spiderman, beyond good and evil gibi sağlam ps4 oyunlarının yanında exclusive olmayan ama sağlam pc isteyen birçok oyun da gelecek önümüzdeki 2 yılda.

• Anime

@cmms gibi çıkacağı haberleri vardı. Ek olarak geri uyumluluk derken destek demek istemedim. Ps4 oyunlarını ps5 te oynayabilir miyiz diye sorum olmuştu. Xbox one bunu xbox 360 için yapmıştı.

• Anime

Normalde çoğu oyun için bu mümkün olmaz çünkü her oyunun ayrı optimizasyon ile tekrar çıkarılması gerekir. Şirketlerin hepsi bu işe yanaşmayabilir. (Büyük şirketler genelde sorun çıkarmadan gerekli ayarlamaları yapıyorlar.) Sony'de çok fazla exclusive oyun var ve en azından bu oyunların hemen olmasa bile bir süre sonra yeni sony konsoluna da uyarlanacağı kesin.

• Ps 2, ps 3, ps 4 sahibi olarak 🙂 bence alabilirsin. Ben de oyun bilgisayarı da var. Hepsi bir arada olursa çok daha zevkli olur.
    Ps 4 gow bekliyorum mesela şu anda. Ps leri ben hep pc de olmayan ex oyunlar için aldım. Ayrıca ps 5 çıksa bile oturması bir seneyi buluyor. En azından 2 sene diğer platforma oyun çıkmaya devam ediyor. Yumuşak geçiş yapılıyor yani.
    Tercih senindir.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.