Güncelleme 10.2 İle Gelecek Dengelemeler


 • Geek

  10.2 güncellemesiyle birlikte şu kartlarda değişiklikler olacak;

  • Bonemare - 7 manadan 8 manaya çıktı.
   alt metni

  Bonemare normal destelerde de, Arena'da da oldukça güçlüydü. Masaya oldukça büyük ve anında etki ediyordu ve neutral bir kart olduğu için birçok destede kendine yer bulabiliyordu.

  Mana değerini 1 arttırmak, rakibe daha kuvvetli bir geç oyun kartıyla Bonemare'ın masaya etkisini azaltma imkanı verecek.

  • Corridor Creeper - Saldırı değeri 5'ten 2'ye düştü.
   alt metni

  Corridor Creeper'ın mana değerinin düşüşünden dolayı, oyunun başında elde olmasa dahi oldukça büyük bir etki yaratabiliyor.

  Çok kuvvetli bir kart olduğu için birçok sınıfın destelerinde de görmek mümkün. Saldırı gücünü düşürerek, çarpıcı etkisini azalttık ama yine de oyunun durumu mümkünken bu kartı erkenden çeken oyuncuların düşük manalı minyonlardan yararlanması hala mümkün.

  • Patches the Pirate - Artık Charge etkisi yok.

  alt metni

  Yeni Hearthstone yılına gittikçe yaklaşırken, Standart dışına çıkan Patches'ın mevcut haline ilişkin birtakım şüphelerimiz vardı. Patches'ın kuvveti neredeyse tüm sınıflara bundan yararlanmak için en azından birkaç korsan kartı ekleme fikrini veriyordu, ve erken oyundaki etkisi Kontrol Desteleri'nde ona karşı güzel yanıtlar barındırma gereksinimi veriyordu. Bu değişiklikle birlikte Wild oyuncuları destelerini oluştururken daha rahat olacaklar.

  Charge etkisini çıkartmak, onun gücünü düşürecek ve ona karşı oynayacak destelere yanıt vermek için biraz süre verecek, erken oyunda daha az " charge"da olacak.

  • Raza the Chained - Now reads: Battlecry: If your deck has no duplicates, your Hero Power costs (1) this game.

  alt metni

  Patches the Pirate'da olduğu gibi, Raza'nın da mevcut durumunu sonsuza kadar devam ettirmesi hakkında endişelerimiz vardı. Raza şu anda Shadowreaper Anduin ile önemli bir komboya sahip, ve 5. elde onu kullanmak üzerine kurulu destelerde oyunun ipini göğüsleyebiliyordu. Yeni Hearthstone yılına hazırlanırken Battlecry etkisini aaltmak normal oyunlarda gücünün seviyesini azaltırken Wild oyunlarda yine etkisini çok da kaybetmeyecek.


  Değişiklikler 10.2 Güncellemesi ile hayata geçtiğinde, oyuncular değişen kartları tam Arcane Tozu değeriyle 2 hafta içerisinde bozdurabilecekler. Okuduğunuz için teşekkürler, meyhanede görüşürüz!timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.