Solo Adventure'ların para vermeksizin açılabiliyor olması;

• Geek

0_1509211863409_Hearthstone Screenshot 10-28-17 20.27.54.png

Biraz ızdırap dolu ve tek tek açılıyor ama, sık sık girip günlük görevleri tamamlayarak 700 gold biriktirebilirseniz, ücretsiz bir şekilde siz de açabilirsiniz. 👀

• Patates

@uyanneo Şu gün de dahil hala Blackrock Mountain'ın son iki paketini açmayışımın sebebidir ayrıca. İçim elvermiyor 1400 gold harcamaya. Ya xpac çıkarsa, ya yeni adventure çıkarsa, ya da arena mı girsem diyorum ve öylece kalıyor. Belki sonra ama kim bilir ne zaman.

• Geek

@tt203 Belki yarın belki yarından da yakın, baba yine başladı para biriktirmeye.

• Geek

@uyanneo Solo Adventure'ların para vermeksizin açılabiliyor olması; içinde söyledi:
    Biraz ızdırap dolu ve tek tek açılıyor ama, sık sık girip günlük görevleri tamamlayarak 700 gold biriktirebilirseniz, ücretsiz bir şekilde siz de açabilirsiniz. 👀

Sadece 4-5 gün görevleri yaparak ikinci kademeyi de açtım btw;

• Geek

@uyanneo Yine aynı şekilde, düzenli oynayamasam da 3-4 günde bir sonraki kademesini açtım:

alt metni

Yaşasın Babbling Book...

alt metni

• Anime

Görev kasmak çok sıkıcı geliyor bana, oyuna eğlenmek için giriyorum ama oyun bana "şunu oyna, bunu oyna" diye dayatmada bulunuyor. Priest-Paladin dışındaki sınıfları oynamak istemiyorum.

Lol'e de getirdiler şu görev sistemini, sözde oyunu etkileyecek görev olmayacaktı. "5 kişi ışınlan ile gir ve kazan, hiç nişancı olmadan kazan." gibi saçma görevler geldi geçti. Hadi onu da bırak, oyun bana neden "şu simgeyle gir, bu simgeyle gir." diye dayatmada bulunuyor. İstediğimiz simgeyi seçemeyeceksek o simgeleri neden alıyoruz.

RPG oyunu değil bu oyunlar, görev sistemi ile ödüllendirme, daha çok dayatma oluyor. Kısa sürede oyuncuyu memnun etse de uzun vadede sadece yıpratıyor.

Hearthstone ekibinin hatalı yaptığı şeylerle ilgili bir konu açmayı düşünüyorum bir süredir ama istediğim kadar ağlayayım, birşey değişmeyeceği için kendimce eğlenerek oynuyorum.

• Geek

@cmms Ya doğru diyorsun, ben solo adventurelar için yapıyorum. Babbling Book ve Medivh lazım. 😂 Nimet gibi bir şey benim için.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.