OBS Takılma Problemi

• Merhabalar arkadaşlar, Excalibur g500 kullanıcısıyım ve şöyle bir problemle karşı karşıyayım. Şimdi bilgisayarım control centerinda iki tane seçenek var birisi mshybrid diğeri ayrık. Mshybrid seçtiğimde obs ile kayıt alırken herhangi bir takılma yaşamıyorum oyun içinde hatta oyunlarda en yüksek grafikleri kullanıyorum ama kayıttan sonra videoyu izlediğimde video izlenemez halde laglar içinde gözüküyor. Sonrasında ayrık seçeneğine geldiğimde ise kayıt alırken ufak takılmalar yaşıyor videoda da ufak takılmalar görüyorum. Bir türlü çözemedim bu olayı, neyden kaynaklanıyor olabilir acaba ? Obs forum ve chatinden destek almaya çalıştım ama bir çözüm bulamadılar. Laptop olduğu için diyorlar bilgisayarım kötü değil cidden. Özelliklerine bakabilirsiniz gtx 960m var 16 gb ram var.

• @alper-kara klasik obs'yi kullanmayı denedin mi? Ayrıca OBS forumda yazdığına baktım 15000 bitrate ile kayıt almışsın. Bu oldukca yüksek bi değer. 3000-3500 arasında bi değer vermen yeterli olur.

• @ornithes klasik obs var mı ya? ben bulamamıştım zamanında çünkü.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.