Dereceli Sezon 6 İçin Ek Değişiklikler


 • Geek

  Lyrlirra( Topluluk Müdür - Community Manager) , 4 gün önce tam olarak şöyle bir metin girdi foruma:

  Son geliştirme güncellememizde, Jeff Kaplan sezon 6'da gelecek olan bir takım değişikliklerden bahsetmişti. Bu değişikliklerle birlikte, daha önce bahsedilmeyen 2 önemli gelişmemiz de yolda;

  • Gümüş, Altın, Platinyum, Elmas liglerinde olan oyuncular da artık daha düşük seviyedeki liglere düşebilecek,
  • Kazanma ve kaybetme ardından gerçekleşecek olan yetenek sıralamasına ilişkin de ek birtakım düzenlemelerimiz gelecek.

  Liglerdeki Değişiklikleri

  Gümüş, altın, platinyum ve elmas sıralamasında olan oyuncular eğer bir süre boyunca olması gereken minimun puanda olmazlarsa, belirli bir süre sonra bir alt lige düşecekler. Bir oyun kaybettikten sonra oyun onların mevcut lig için uygun puanda olup olmadıklarını kontrol edecek ve eğer 5 maç boyunca minimum değerin altındaysalar, bir alt lige gönderecek. Tabii ki maç kazandıktan sonra lig düşme işlemi olmayacak, puanınız düşük olsa bile.

  Meraklanmayın... Sezon sonunda verilecek olan hediye derece puanları sezon içerisinde çıkılabilen en yüksek noktaya göre verilecek. Yani, diyelim ki sezon 6'da platinyumdunuz ve sezonu altında bitirdiniz, yine de platinyuma göre puanlandırmaya tabi tutulacaksınız.

  Yetenek Puanlamasında Değişikler

  Kazanma ve kaybetmeden sonra eksilecek ya da eklenecek puanın belirlenmesi üzerine bir düzenleme yaptık. Bu değişikliklerin özellikle oyuncuların çoklukla rapor ettikleri düşük kazanma oranına sahip şampiyonlara ilişkin bir yardımı dokunacak. Sistemi düzenlemelere tabi tutmaya devam edeceğiz, eklemeler ve değişiklikler yapacağız ve böylece her oyuncu takımda ihtiyacı duyulduğunu düşündüğü şampiyonu rahatlıkla oynayabilecek.

  Sezon 5, 28 Ağustos'ta Pasifik saatiyle 17:00'da bitecek ve Sezon 6, 31 Ağustos'ta Pasifik saatiyle 17:00'da başlayacak.


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.