Lich King NA, Asia ve EU'da aktif

• Patates

Ice Crown Citadel macerasının son wingi de açıldı. Lich King'i tek bir class ile yenenlere Frozen Throne kart paketi, tüm classlar ile yenenlere de Arthas Menethil paladin hero'sunu veriyor.
    0_1503667569871_286px-Arthas_Menethil.png

Not: Hero'yu görüp sazan gibi atlamayın Lich King'in her class'a karşın özel bir yeteneği var;

Warrior: +100 Armor. Gerisini anladınız siz.
    Warlock: Destendeki duplicate kadar yüzüne 2 damage alıyorsun
    Priest: Emote Silence?!!?!!?!?!1*!?!? (Evet emote atmanı engelliyor o kadar)
    Druid: Destendeki tüm 3 mana altı minionları yok ediyor
    Paladin: Sende ölen herkes Lich King'in board'ında tekrar diriliyor
    Rogue: Sendeki tüm spelleri yok ediyor.
    Shaman: Elindeki ve destendeki tüm minionların statlarını 1/1 yapıyor.
    Mage: Canını 1'e düşürüyor. What an horrible death.
    Hunter: Destendeki tüm minionlar kadar 2 vuruyor. Az önce -28 yedim :(

Bence priest buradaki en mantıklı seçenek olarak duruyor ancak Paladin ile nasıl kazanılır orasını bilmem. İyi yenilmeler ne diyeyim.

• Steam

@tt203 Lich King NA, Asia ve EU'da aktif içinde söyledi:
    Mage: Canını 1'e düşürüyor.

Nasıl yani? Ben anlayamadım da...

• Anime

lich king benim interneti bozuyor. Her girdiğimde internet bağlantısı kopuyor ve geri gelmiyor. Hile açıyor, ayıp ama Blizzard.

• Steam

@cmms Lich King NA, Asia ve EU'da aktif içinde söyledi:
    lich king benim interneti bozuyor. Her girdiğimde internet bağlantısı kopuyor ve geri gelmiyor. Hile açıyor, ayıp ama Blizzard.

• Anime

Nasıl oluyor bilmiyorum ama lich king, internetimi kesiyor. Tam elim güzel gitmeye başladığını düşünüyorum çat internet kopuyor.
    alt metni
    Meslea şu oyun, doom sayer elimde canım 6 tura gelmemize rağmen 24, silahım var, elimde can yenileme kartım ve 2 tane 1 manalık kartım var. 5 elde 1 equality+yeni paladin herosu+hero power yenileyen legendary de çeksem oyunu kazanacak gibiyim ama o da nesi sahaya kart çekme kartı attığım gibi internet kopuyor. 4-5 oyunda bir "kartlar peş peşe istediğim gibi geliyor, alırım bu sefer" diyorum ki internet kopuyor. Sadece paladin oynarken oluyor ve 2-3 aydır internet bağlantımın koptuğunu hiç hatırlamıyorum.

Paladin ile kazanmak için doomsayer destenizde kesinlikle olmalı: lich king 7.turda kesinlikle silahını atıyor ve sahanızda sadece doomsayer olunca size vurup turunu bitiriyor. Bu şekilde 2/6lık minyonlar ölüyor. sonra doomsayer lich kingin tarafına geçiyor kendi turunuzu bitirdiğinizde de diğer minyonlar ölüyor. Doomsayersız paladin destesi kurmak pek mantıklı değil gibi.

Paladinle kazanmak için yeni paldin herosunun özelliğini kullanmaya çalışıyorum. 4 atlı çağırınca otomatik kazınyorsunuz, hero power yenileyerek 4 atlıyı çağırıp oyunu kazanmak dışında tek denenebilecek çözüm bir minyonu çok bufflayıp OTK yapmaya çalışmak gibi geliyor bana ama rakibin minyonunu öldür diye kartı var lich kingin. maexna ve bir sürü freeze etkileri vs. derken bir anda yüksek hasar çıkaracak kadar bufflama taktiği için elin çok mükemmel gelmesi gerekiyor.

• Anime

alt metni
    Bu sabah lich kingi, internetten gördüğüm bir desteyi kopyalayarak, 20-30 restart sonra, paladin ile yenmeyi başardım.

Az önce de şöyle bir video buldum:

Videoda her sınıf için, içinde legendary, epic ve wild kartlar olmayan yani ucuz deste konseptleri var. Ayrıca her destenin konseptini de anlatmış.

• Anime

Mage hariç bütün sınıflar ile yendim ama mage ile yenemiyorum. Olmuyor bir türlü, paladin ile yendikten hemen sonra mage ile yenmeye çalıştım olmadı. Diğer sınıflarda(paladin hariç) en fazla 45 dk. sürdü yenmem ama mage ile toplamda en az 6-7 saat denemişimdir ama olmuyor. İnternetteki konseptleri deniyorum olmuyor. Çoğu destede zaten counterspell ile dezavantaj olayını kaldırmak üzerine kurulmuş ama 20-30 oyunda bir denk geliyor o iki kart ve o iki kart gelse bile kazanmak için gerekli diğer kartlar bir türlü gelmiyor. İyice sinir oldum, oyundan soğumaya başladım yine.

Cevaplamak için giriş yapın

Aramıza katıl

Timuu'ya hoş geldin! Timuu, oyun oynamaktan keyif alan kişiler için, çevrimiçi bir topluluk alanı. Hemen aramıza katıl.

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.