Fifa 18 geliyor!


 • Geek

  Fifa ile TFF 3 sene daha anlaştı!

  Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig'in lisans hakları için EA Sports ile üç yılık yeni anlaşma yaptı. Türk futbolunun uluslararası alanda daha da büyümesi ve tanıtımına önemli katkı yapacak anlaşma ile Süper Lig, 18 takımı ile birden FIFA 18'de yer alacak.

  alt metni

  TFF ile EA Sports'un iş birliği, FIFA 18'in yanı sıra gelecek iki sürümü daha kapsıyor. Böylece Süper Lig, FIFA 19 ve FIFA 20 serisinde de futbolseverlerle buluşacak.

  FIFA 18, bilgisayar ve çeşitli oyun konsollarında 29 Eylül'de futbolseverlerle buluşacak ve Süper Lig'de 2017-2018 sezonunda mücadele edecek 18 takımın kadroları, orijinal formaları ile Türkçe oynanabilir halde olacak.

  alt metni

  Her yıl milyonlarca futbolseverin oynadığı FIFA 18, gerçek ve sanalı bir araya getirirken, yeni statlar, yüksek çözünürlüklü taraftarlar, yeni taraftar hareketleri, oyuncu pankartları ve saha grafikleri ile dikkat çekiyor.

  Ayrıca seri tarihinde ilk kez gerçek hayattaki hareketler, boyutlar ve nitelikler oyuncuların hareketlerini etkileyerek dünyanın en iyileriyle gerçeğe çok yakın hisler yaşanmasını sağlıyor.

  alt metni

  Kaynak: TFF


 • Geek

  Şu normal ön tanıtım videosu:

  Şu Journey ön tanıtım, Journey modunda Alex Hunter adlı genç yetenek futbolcuyu roleplay şeklinde oynuyorsunuz;

  Futbol ikonlarına özel mod geleceğine ilişkin ön tanıtım şuydu;

  Üstüne bir de hepsinin farklı 3 sürümü olduğunu gösterdiler;


 • Geek

  Üstüne bir de hepsinin farklı 3 sürümü olduğunu gösterdiler;

  Bu da şu an bilinenler; • @uyanneo Gelmesin, yalvarırın gelmesin. Her yıl aynı şey ve herkes seve seve buna 200tl veriyor 😞


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.