Rün Köşesi: Gardiyanın Nefesi • 2 ay önce riot games, sezon öncesi dönemde rün sisteminin değişeceğini ve oyun tarzının baştan yaratılacağını bizlere duyurmuştu. hâlen daha sezon önce hazırlıklaır devam ederken dün gece na panoları'nda paylaşılan bir yenilik ise oldukça dikkat çekici ve etkileyici.

  http://i.imgur.com/GoZqwGz.gif / https://i.hizliresim.com/bGP48m.gif

  yeni geliştirilen rünün adı guardian soul. türkçe'ye çevirince koruyucunun nefesi veya koruyucunun ruhu gibi bir anlam çıkıyor. rün ilk geliştirildiğinde bir dost şampiyona yaklaştığınız surette kendinize ve dostunuza bir gri kalkan veriyorsunuz.

  düşünüldüğünde güzel bir mekanik gibi görülse de bu rünün bir bekleme süresi olacaktır. yani sürekli castleme gibi bir özelliği olmayacak fakat biraz daha derine inildiğinde bu rünün gif'te de olduğu gibi rakipten kaçarken (braum gibi düşünün) minyonlara veya bir dost şampiyona w kullanımı dahilinde (şampiyonlarda) rünü aktif edecek ve gereksiz bir şekilde rünün harcanmasına olanak sağladığı fark edildi.

  bu konu üzerine düşünen geliştiriciler ise rünün işleyişini zilean'ın pasifinin işleyişi ile birleştirdiler.

  http://i.imgur.com/7DHmmTA.gif / https://i.hizliresim.com/kW5YY9.gif

  klipte görüldüğü üzere rünün aktif edildiği sırada rün sahibi kısa süreliğine hareket edemez hale geliyor. bunun nedeni ise aktivasyon butonunun hareket komutu olarak algılanması ve şampiyonun komut sonrası duruyor olması gösterilebilir.

  geliştiriciler bu kullanım üzerinde çalışacaklarını, hâlâ daha istenilen boyutta bir işleyiş kazanmadığını belirtiyor.


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.