R6, 20 milyonu aştı!


 • Geek

  Ubisoft'un Rainbow Six Siege oyunu geçtiğimiz yılın en iyi FPS oyunlarından biriydi ve kalitesinin ödülünü de alıyor. Oyunun yayıncıları takım oyunu üzerine kurulu bu FPS oyunun geçtiğimiz süre içerisinde 20 milyon kayıtlı kullanıcıya eriştiğini duyurdu. Ubisoft, aynı zamanda günlük 2.3 milyon kullanıcının giriş yaptığı istatistiğini de paylaştı.

  Ürün yönetmeni Nicolas Lefebvre " Topluluğumuz büyüyor ve bununla birlikte bizim R6'yı sürekli olarak gündemde olan bir oyun yapma hevesimiz de, " dedi. " Önümüzdeki haftalar Operasyon Health'in doruk noktası olması ve yeni sezonun Hong Kong'ta geçecek olması açısından oldukça heyecan verici. "

  alt metni

  Operation Health, Ubisoft'un oyunu daha kaliteli hale getirmek ve bazı hataların üstesinden gelmek için yaptığı bir girişimdi ve görünen o ki başarılı da oldu!

  Yeni harita için gelecek olan 3 operatorden 2 tanesi Hong Kong's Special Duties Unit'ten iken bir tanesi de Polonya terörizme karşı özel birliklerinden Grupa Reagowania Operacyjno-Manewrowego'dan olacak. Aynı zamanda yeni harita ve daha fazla silah seçeneğinin de gelmesi düşünülüyor.

  Rainbow Six Siege, PS4, xBox One ve PC için yayınlanmış halde.


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.