Bal Yemiş Priest; Inner Fire + Divine Spirit


 • Geek

  5- 6. Tura kadar Imp Master gibi karakterlerle rakibi oyalıyorsunuz. Daha sonra divine shield ve taunt olan hasarı 1'den yüksek bir karakteri alana sürüyorsunuz.

  Ardından, sıradaki turda 1-7 olan MoguShan Warden'ı sürüyor ve onun üzerine Divine Spirit kullanıyorsunuz. Geçen el divine shield ve taunt ile sürdüğünüz karakter o el yok edilemediyse rakip hasarı fazla olduğu için kendi hasarını ona yağunlaştırıyor.

  alt metni

  Size ufak bir hasar verse de bir sonraki el bunu maksimum ne kadar oluyorsa heal ile düzeltip ikinci divine spirit'i basıyorsunuz. Ve bunun üzerine Inner Fire'ı bastığınız gibi yaklaşık olarak 20-24 arası bir hasarınız oluyor.

  Karşınızdaki mage ise, koyuna çevirebilir. Bu yüzden eğer minyonu çıkardığınızda canınızı 2'den fazla düşürecek hasarı henüz yoksa heal + iki divine spiriti ve üzerine inner fire'ı karakterinizin saldırı sırası geldiğinde direkt kullanabilirsiniz.

  Karşınızdaki Priest ise, elinde 5'ten yukarı hasara sahip şampiyonu yok et olabilir.

  Karşınızdaki Rogue ise elinde Assassin olabilir.

  Bu yüzden divine spiritlerden en az birini inner fire ile birlikte ve destenizde yüksek health sahibi bir minyon olduğunu bilerek bekletin.

  alt metin

  Ortaya böyle bir şah eser çıkıyor. Ahahahah 😂 Ben biraz rakibin elini görünce deste kalitesine ve Warrior olmasına binaen şımarıklık edip oyunu 3-4 tur uzattım. Ama kesinlikle önermem. Tehlikeli iş.


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.