Doomfist! Doomfist everywhere!


 • Geek

  Blizzard'ın özellikle OW'de genellikleyse her oyununda yaptığı üzere yeni çıkan abimiz oldukça broken bir halde.

  E: İleriye atılarak çevresindekileri havaya zıplatır

  Shift: Uppercut yani çenenize doğru aşağıdan sağlam bir yumruk indirip sizi havaya uçurur( e'ye oranla çok daha yüksek bir mesafeye)

  Sol tık: Sol elinize kısa mesafeli 4 mermi atabilen bir mekanik vardır mesafesi oranla Reaper kadardır, daha ilerisine mermiler saçılarak gider

  Sağ tık: Bu yetenekte Doomfist sağ yumruğu ileriye doğru atılır. Yetenek bir süre basılı tutularak daha kuvvetli hale getirilebilir, bekledikçe mesafe artar. Ayrıca rakipleri geriye doğru iter. Eğer vurduğunuz rakip duvara çarparsa daha da fazla hasar alır.

  Pasif: Doomfist'in yetenekleri olan vurduğu hasara oranlı, kısa süreliğine bir kalkan verir.

  Ultimate Skill: Çok kısa bir süre içerisinde Doomfist göklere doğru yükselir ve ekrandan kaybolur. Bu süre içerisinde kendi ekranında harita üzerinde bir alan çıkar. Belirli bir süre boyunca havada kalarak bu alanı harita üzerinde hareket ettirir ve bekleme süresi bitince ya da sol tık yapınca kısa bir süre içerisinde o alana iner, yakından uzağa orantılı olacak şekilde hasar bırakır. ( Lol'deki Pantheon vari. )

  Bu abimiz o kadar broken ki, alıp da oyunu taşıyamıyorsanız eğer Şişli Camii önüne oturup dilenciliğe başlayabilirsiniz zira insanlar kör ya da kolsuz olduğunuz için size acıyacaklardır.


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.