PCI seri bağlantı noktası

• Anime

aygıt yöneticisi diğer aygıtlar PCI seri bağlantı noktasında ünlem işareti var ve güncellemeye ihtiyacı oldugunu söylüyor güncellemeye çalışınca windows güncelleyemedi diyor yaklaşık 5 saattir çözümü arıyorum internette hiçbir şey bulamadım

0_1500670109713_Ekran Alıntısı.PNG

0_1500670116007_2.PNG

0_1500670123129_3.PNG

internette bir kaç sürücü paylaşılmış fakat asus ve amd için gördüm sadece başka hiçbir şey yok yardım lütfen

• Anime

• Aygıt Yöneticisinden ilgili aygıta sağ tıkla, açılan menüden özelllikler'e tıkla.

• Gelen pencerenin üst kısmındaki Ayrıntılar sekmesinş aç. Oradaki Özellik kısmından Donanım kimliklerini seç. Alt kısımda çeşitli uzunlukta satırlar belirlenecektir. En uzun olanı kopyala.

• drp.su adresine gir ve en üstteki Sürücü arama kısmına kopyaladığın satırı yapıştır. İşletim sistemini seç ve sürücüyü indir de. (Otomatik olarak yükle seçeneğini tavsiye etmiyorum.)

• İndirdiğin sürücü soyasına sağ tıkla ve yönetici olarak çalıştır de. Gelen penceredeki Install drivers only yazan yere tıkla. (Büyük olarak search and install drivers autamatically yazan yere tıklama, program falan indiriyor.) Yükleme işlemi bitince eğer ünlem işareti gitmediyse bilgisayarı yeniden başlat. Yeniden başlattıktan sonra da ünlem yine gitmediyse sürücüyü kaldırıp, kendi sitesinden kurmak gerekiyor. Her sürücü için kendi sitesinden yükleme işlemi farklı olduğu ve pek pratik olmadığı için o konuda pek tavsiye veremeyeceğim.

• Ben win7 kullandığım için oraya göre anlattım ama bu menüler hemen hemen aynı oluyor.

Bu ünlem işaretleri bazen işletim sistemi ile ilgili olabiliyor. Mesela Windows 7 için üretilmiş bir donanım windows 10 ile yeteri kadar uyumlu çalışamıyor ve uygun sürücü yazılımı bulunamadığı oluyor. Genel olarak bir soruna sebep olmuyorsa düşünmüyorsan sürücünün o şekilde kalması bence problem değil.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.