Normal Sıralı Seçim geri dönüyor! • 0_1500046188464_2a509a8b-7ba3-4e5e-aad0-0055683d0f1e-image.png

  Daha önceki duyurumuzda, kapandığı günden beri geri gelmesini istediğiniz Normal Sıralı Seçim’e bir şans daha vermeye ve bu özelliği bir süreliğine test etmeye karar vermiştik. Bizim için çok değerli olan fikirlerinize kulak vererek başladığımız test sürecinin sonuna geldik ve sonuçlardan oldukça memnunuz.

  Normal Sıralı Seçim bugünden itibaren süresiz olarak 12.00-23.59 saatleri arasında açık kalacak. Bununla birlikte, hâlâ kafamızı kurcalayan ufak tefek sorunlar var.
  Eğri oturup doğru konuşalım; hepimiz tek atmak, oyun taşımak istiyoruz. Bu durum da üst ve orta koridor seçimlerinde çok fazla yoğunluk yaratıyor. Bu yoğunluk da bildiğiniz gibi uzun bekleme sürelerine neden oluyor.

  Bu sorunun basit bir çözümü var; arada bir farklı rolleri de denemek. Farklı roller oynamak bekleme süresini kısaltacağı gibi, oyunlara “otomatik doldurma” ile girdiğinizde oynamak durumunda kalacağınız role de hazırlıklı olmanızı sağlayacaktır.

  Normal Sıralı Seçim’in geri dönmesi konusundaki heyecanımızı sizinle paylaştığımıza göre, bir iyi haber daha verebiliriz: Önümüzdeki günlerde, Uğursuz Koruluk haritasında da botlara karşı oynayarak kendinizi geliştirebileceksiniz. Sizi bu konudaki gelişmelerden haberdar edeceğiz.

  Adalet Meydanlarında görüşmek üzere!


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.