For Honor'da Ayrılık Vakti


  • Geek

    Bu senenin başlarında çıkış yapan For Honor, kaliteli bir yapım olsa da bazı sıkıntılı yönleri ve oyuncu kitlesinin çoğunu kaybetmesi sebebiyle unutulmuştu. Yapımcı firma olan Ubisoft‘un bünyesindeki “Yaratıcı Yönetmen”lerden biri olan ve For Honor ekibinde de bu rolü üstlenen Jason VandenBerghe, ekipten ayrıldığını duyurdu. Haberimizin asıl ilginç kısmı ise burada başlıyor.

    VandenBerghe, işinden ayrıldıktan sonra Guild Wars serisinin yapımcılığını sürdüren ArenaNet‘e dahil olmaya karar verdi. Guild Wars 2 oynayan birisi olarak bu habere gerçekten sevindiğimi belirtebilirim, her ne kadar For Honor çuvallamış olsa da yaratıcılık ve dizayn yönünden gayet kaliteliydi bence. Oyunun bu yönleriyle ilgilenen birinin boşa gitmeyeceğini bilmek sevindirici diye düşünüyorum. VandenBerghe‘nin daha önce çalıştığı oyunları da göz önüne alırsak (Call of Duty serisi, Guitar Hero, Activision’ın bazı Spider-Man oyunları, Red Steel 2, Ghost Recon: Future Soldier, Far Cry 3) Guild Wars 2‘nin hiç değilse görsel olarak gelişeceğini ve şaşırtacağını beklemeliyiz.

    Ubisoft bünyesinde 2008’den beridir çalışan VandenBerghe, bu ayrılığını Facebook üzerinden bir gönderi ile belirtti. Özetle “Ubisoft ile mükemmel bir 9 yıl geçirdiğini“, “ArenaNet’i ziyaret ettiğinde gerçekten hayran kaldığını” ve geleceğe umutla baktığını söylüyor. Umarız ki ArenaNet ile de iyi işler başarır, umuyorum ki Guild Wars 2’yi daha güzel yerlere getirir.

    Kaynak: SaveNoktası


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.