Mood.gg

• başta league of legends ve overwatch oynarken dinlemelik karışık çalma listesi sunan bir site. şimdilik sadece lol için çalışsa da ow'a ağustos ayında gelecekmiş, yardım gördükleri takdirde.

olay aslında basit. siteye girip oynarken dinlemek istediğiniz oyun yelpazesini seçiyorsunuz. şimdilik tek seçenek var o da lol. seçtikten sonra oynayacağınız şampiyonun adını yazıyor ve karşınıza gelen main ve voting playlist geliyor. main, daha önceden düzenlenen bir playlist olurken voting ise sizin anonim bir şekilde playliste katkıda bulunmanızı sağlıyor.

offline dinlemeyi, online dinlerken internet'i kastırmayı sevmeyenler için site ayrıca indirme imkânı da sunuyor.

genel hatlarıyla mood.gg kullanışlı bir site gibi duruyor.

edit: ayrıca dinlerken ki şarkıya hemen ulaşmak için sağ tarafta bulunan youtube ikonuna tıkladığınızda açılan menüde link to song demeniz yeterli. link to main playlist ise sizi playliste yönlendiriyor.

• randomladım ve kim geldi dersiniz.

kansersou.

edit: sakljşdkjaskjd singed'de bu çıktı @Archerist

• İnternetle açsam, ping girecek.
    İndirip çalıştırsam, FPS düşecek.

Ben neden bunları 'hakediyor' gibi hissediyorum..

• Geek

@Metallyna+ Bilgisayar al.

• @uyanneo 4 senedir bekliyorum. Ama kimsenin bana alacağı yok.

Al demekle olmuyor o işler.. o kadar basit belki sizin için ama benim için değil.
    Artık almazlarsa bu sene de, ben staj parası ile söke söke alacağım çünkü yetti.

• Geek

@Metallyna+ Yok be olm, benim için de basit değil. Üniversiteye kadar dandik makinelerle takıldım. 😂

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.