Playerunknown's Battlegrounds yeni harita

• 0_1499192574167_pub-g-ign-turkiyejpg_uab8.jpg

gerçek hayattaki sıcaklar yetmiyormuş gibi

• @ornithes wip

• @ornithes açıkçası anlamıyorum insanların böyle oyunlardan neden zevk aldığını. Sonuçta yapılacaklar belli, belli bir yere geçip bekliyorsun sonra adam geldiğinde öldürüp loot'unu alıyorsun veya araçlara binip belli yollardan geçip, belli taktikleri uygulayıp kazanıyor veya yeniliyorsun. Yani oyuna yeni başlayan birinin oynarken aniden ölmeyi neden sevdiğini anlamıyorum. Sonra da kafalarında onlar bunu yapıyorsa ben de onları yaparım fikri doğuyor ve devam ediyorlar ancak anlamadığım nereye kadar? Sonuçta hep aynı şeyler tekrar ediliyor ve sen o derece düşük bir oyun için o kadar para ödüyorsun. Yeni harita gelince ne olacak ki. Yine taktikler belirlenecek, pro-pro olmayan oyuncular bunları ezberleyecek ve o harita da maksimum 1 hafta içinde sönmüş olacak. Peki insan bundan nasıl zevk alabilir ki? Gir, yerini al, tekrar et. Çoğu oyun bu şekilde ve nedense insanlar hala o oyunlar için kafayı yiyorlar.

• @TT203 İşte eğlence böyle bir şey.

Sorgulayamazsın, anlam veremezsin... ama oynamak istersin. Çünkü sana mutluluk verir. Özellikle bu oyun arkadaşlarınla girdiğinde mükemmel kopabileceğin bir oyun.

Uzun süredir insanlar eğlence faktörünü unutmuştu şahsen. League, Overwatch, Dota gibi competitive kanseri oyunları oynaya oynaya asıl oyun oynamanın amacını unuttular. Eğlenmek.

Ve bu oyun fazlası ile karşılıyor bu gereksinimi.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.