War Robots | Yaz 2017 Güncellemeleri • Dashbotlar geliyor!

  3 adet Kore tarafından yeni robotlarımız var. Kumiho, Haechi ve Bulbasori. Bu robotlar hareket ettiğiniz yöne doğru hatrı sayılır bir uzunlukta dash atabilmekte. Bu dash'ler 3 adet yüke sahip.

  • Kumiho, Stalker tarzı zayıf HP'li bir keşif robotu. İki medium silah slotu var.
  • Haechi, Fujin gibi 3 adet medium hardpointe sahip. Ayrıca halihazırda bir Ancile enerji kankanı da mevcut. Can değerleri gayet orta direk.
  • Bulbasori, Lancelot gibi hazır Écu monte edili bir robot. Fakat Lancelot'un aksine, ortanca kardeşi Haechi gibi üç medium hardpoint'e sahip. Can değerleri diğer ağır botlardan biraz fazla olsa da çok fark yapmaması bekleniyor.

  Bu robotların amacı, dashler ile rakibinizden gelen misil saldırılar ve beceri atışlarından kaçabilmektir. Aphid ve geçn yamalarda oldukça bufflanan Pinata, Tulumbas, Noricum silahlarıyla donanmış Death Button botları için mükemmel bir counter. Fakat maalesef Zeus ve Trebuchet silahları bu botlar için büyük tehkile arz etmekte. Hele hasarı iyice bufflanan Gekko bile full upgrade edildiğinde çok vuracaktır bu robotlara. Bronz-Gold arası sizi idare edecek. Fakat yüksek rank'lerde hızlı davranarak oynayamazsanız kolayca enerji silahları ile avlanabilirsiniz. Dikkatli olun.

  Eski savaş arayüzü çöpe atılıyor!

  Onun yerine daha göz alıcı ve minimalist ( @Archerist ) bir arayüz yapıldı. Şahsen oyunu oynarken çok hoş duruyor.

  Eski Arayüz:
  0_1499007900123_maxresdefault.jpg
  Yeni Arayüz:
  0_1499007941182_newui.jpg

  Yeni Beacon Rush Queue!

  Artık oyunlar ikiye ayrılacak; Domination ve Beacon Rush. Domination, klasik War Robots modu olan bütün şamandıraları al, hükmet, kazan. Beacon Rush ise, bu modun modifiye edilmiş versiyonu. Bu modda, bir şamandırayı ele geçirdiğiniz zaman eğer ölürseniz, dilediğiniz size ait bir şamandırada yeniden doğabilirsiniz. Bu mod, şamandıraya daha önem vermek gerektiriyor çünkü eğer kendi hattınızdan bir şamandıra kaptırırsanız, bölgenizde dolaşan Lancelot'lar sizi kavurmaya çevirebilir, ve bunun olmasını istemiyorsanız güzel bir şekilde şamandıralarınıza sahip çıkmak zorundasınız.

  Yeni silahlar; Scourge ve Tempest!

  İki tane yeni silahımız var; Scourge ve Tempest. İkisi de birbirinden yetenek gerektiren eşsiz silahlar.

  alt metni

  Scourge orta menzilli bir enerji silahı. Bu silah Gekko gibi fakat onun ortanca abisi. Ayrıca bu silah ile güzel olan bir şey var; bu silah bir orta menzilli enerji silahı olsa da, knife fighterlar için biçilmiş kaftan. Çünkü bu silah ile rakibinize ne kadar yakın olursanız, o kadar çok hasar verirsiniz.

  alt metni

  Tempest ise, heavy hardpoint kullanıcılarının uzun süredir wet dream'i olan bir otomatik silah. Geniş kalibreli mermiler ateşlemekte ve Molot'un abisi niteliğinde. Özellikle Fury kullanıcılarını çok sevindirecek bir silah. Bastırma ateşi, şamandıra koruması ve uzun menzilli kesintisiz savaşlar için bire bir. Ayrıca çok da havalı gözüküyor.

  Özel Oyunlar!

  Uzun süredir beklenen bir başka özellik de sonunda ekleniyor! Özel Oyunlar, adı üstünde kendi elinizle bir oyun kurmanızı sağlıyor. Bu sayede Youtube/Twitch yayıncıları için 'Takipçi Oyunları' yapma, Turnuva düzenleme, Klan savaşları, 1v1 Düelloları ayarlama olanağı gelebilecek. Şahsen eğer Dereceli oynamaktan sıkılırsanız, bu tür eğlence amaçlı kurulan custom game'lere giriş yapabilirsiniz.

  Bu yeniliğin Yaz'ın sonlarına doğru gelmesi bekleniyor.

  Vadi, War Robots'a geliyor!

  Hayır, Sihirdar Vadisi değil 🙂 D), Valley adlı yeni bir harita. Çok hoş, ormanlık bir vadide geçiyor bu harita. Fazlaca gözetleme/nişancı spotları var ve aynı zamanda zıplama özelliği olan bazı botlar için bir wet dream. Hatta yeni gelecek dashbotlar bile bu haritada mükemmel outplayler yapabilir.

  Bu haritanın oynanışını görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz; (video 4:30'da başlamaktadır.)


  Şahsen oyun çok iyiye gidiyor. PC platformu için destek oluştursalar çok büyük bir kitleyi ellerine alacaklarından eminim. Ama şimdilik mobilde ilerlemeye devam ediyor. Eğer güçlü bir smartphone'unuz varsa bu oyunu kesinlikle oynamalısınız! (Güçsüz olsa da fark etmez siz oynayın 😆)

  Şimdilik bu kadar. Ciya ❤


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.