Normal oyun oynamayın

• biraz da ingilizce gönderi.

• tr de normal ile rankedin bi farki yok ki, rankedde de adam yasuo jungle yapıcam diyip 0 10 gidiyor yani kazanma arzusu iki türlü de yok

• Anime

Adam demiş ki eğer yükselmek istiyorsan normal oyun girme, zaten normal oyun girince yükselmiyorsun.(Normal oyundan LP gelmiyor.:P ) İşin esprisi bir yana, ben oyunu kazanmak değil eğlenmek için oynuyorum. Adamın dedikleri bana çok zıt geliyor. Ayrıca belirtmek isterim ki: normal oyunların oyuncuya pek bir şey katmadığını belirtmiş ama sürekli dereceli oynayan bir çok kişi tanıyorum ve bu kişiler bronzdan yukarı bile çıkamıyorlar. Ben ise nadir dereceli oynamama rağmen dereceli oynadığımda sorun yaşamadan yükselebiliyorum. Demek ki sürekli dereceli oynamak insanı o kadar da geliştirmiyormuş.

Neden dereceli oynanılmaması gerektiği için adamın konuştuğundan daha uzun bir konuşma metni yazabilirim rahat. Ama dereceli ve normal oyun oynamaktan alınan zevk kişiden kişiye göre değiştiği için herhangi birini savunmak saçma olacaktır. Hangisinden zevk alıyorsanız onu yapın.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.