Vadinin Muhtarları geri dönüyor!


 • Anime

  Vadi’nin Muhtarları 5. yıla özel canlı yayınla yarın karşınızda olacak!
  Bu sefer karşılarında topluluktan tanıdığınız Dora " Stratera " Özsoy, Güneş " Yok Be Olm " Özlü, Arda 'Linus' Barış, Muhammed ''Theokoles'' Işık ve Tolgahan "Oyunbros" Türkben olacak.

  Kaynak: League of Legends Türkiye Resmi Facebook Sayfası


  alt text

  Özlemek zor şey, özellikle gönlünden bir parçayı özlemek daha da büyük zorluk. Sizinle olan her paylaşım, her sohbet muhabbet de bizim tutkumuz, o tutku da sizinle paylaşmak istediğimiz en büyük parçamız.

  Muhtarlar da böyle doğdu zaten. “Melekler”den gelen bir hediyeydi, emekti, aşktı, paylaşımdı, eğlenceydi. Şaka bir yana Lethilion ile başlayan Melekler programı, Vadi’nin Muhtarları ile tekrar can buldu. Muhtarlar ile sizle tanışmak, kaynaşmak iyice yakınlaşmak istedik. Bir şirket olarak değil, beraber oyun oynadığınız muhabbet ettiğiniz arkadaşlarınız olarak ortak tutkumuz, League of Legends’ı bizce en keyifli haliyle oynamak için, birlikte oynamak için karşınıza geldik.

  Muhtarlar’da yer alan herkes coşkuyla bu keyfe dahil olmak için ekran başına geçti, sorularınızı yanıtladı, yer yer gereksiz öldü, yer yer diğer kötüleri taşıdı, bize kendini tanıtıp Riot etiketinin arkasında ne var göstermeye çalıştı. Muhtarların amacı hiçbir zaman ileri teknolojiye sahip görsel şölen yaratmak olmadı. Dokunmak istediğimiz yer gözleriniz değil, tutkunuz, heyecanınız, gülümsemeniz ve en önemlisi kalbiniz oldu.

  Bu kadar geçmiş zaman yeter, biz de sıkıldık bu ayrılıktan. Sizinle yeniden buluşmak, bu oyunu niye oynuyoruz, bu beraberlik ne kadar keyifli onu hatırlamak için uzun bir aradan sonra yarın akşam 21.00’da canlı yayındayız. Eğlenmeye, sizinle tanışmaya, beraberliğimizin tadının dibine vurmaya yemin etmiş bir ekiple geliyoruz hem de.

  Sizi neler bekliyor söylemek imkansız, çünkü Muhtarlar doğal halleriyle karşınıza çıktığında gönüllerindeki troll rüzgarları nasıl eserse, muhabbet de, içerik de o yöne doğru gider. Bu coşkulu dönüşün, bu leziz muhabbetin tadını çıkarmak isteyen bütün muhtar sevenleri 22 Haziran akşamı 21.00’da LoL TV ekranları başına bekliyoruz.

  “Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü; şimdi de yazsınlar kral geri döndü!”

  Kaynak: League of Legends Resmi Websitesi • Abi bir de synthwawe art ile yapmışlar AAAAAHHHHH ANILAAAAAAĞĞĞRRRRR


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.