16/6 PBE Güncellemeleri

• Patates

16/6 PBE Güncellemeleri ile 7.13 Yama Döngüsü devam ediyor;

• Legend of the Poro King modu teste açıldı.

• Şampiyon Dengeleme Değişiklikleri

Gnar
    (mini Q) hasar arttırıldı 5/35/65/95/125 5/45/85/125/165
    (mega E) menzil arttırıldı 475 600

Kindred
    (Pasif) başarılı avdan sonra artan menzil için gereken sayı düşürüldü 4 3
    ilk 4 başarılı av saldırı menzilini 75 yükseltir. ilk 4 ten sonra yaptığınız her başarılı 3 av başına menzil 25 artar.
    (W) anlık can değeri % hasarı mark başına yükseltildi %0.5 %1
    (E) taban hasar yükseltildi 40/60/80/100/120 60/80/100/120/140

Kennen
    Saldırı hızı değişikliği geri alındı 3 3.4%
    (W) aktif hasara ek ap oranı geri alındı %60 %55
    pasif değeri değiştirildi [Toplam AD] [taban hasar + bonus AD + AP]
    hasara 30% AP eklendi
    30/35/40/45/50 taban hasar eklendi

• Eşya Dengeleme Değişiklikleri

Eski Para
    Para mana geri yüklemesi yükseltildi 8% 15%
    kazandırdığı altın yükseltildi 30 40

Vahanın Gözü

Uluların Tılsımı

7.13 Yama Döngüsü içindeki diğer değişikliklere göz atın!
    13/6 PBE Güncellemeleri
    15/6 PBE Güncellemeleri

• ancient coinli thresh görmek istemiyorum bro.

• Anime

@ggFlayeep Ben hep onu alıyorum. Targon'u zaten normalde de sevmiyorum thresh oynayınca da almıyorum.

• @CmmS sen eksiliyorum. haram.

• Patates

let the fight begin

• Anime

Targon kötü eşya. Aktif olarak güçlü olabilir ama ben başlangıç eşyasını para getirsin diye alıyorum. Oyun 15.dk olduktan sonra herkes minyonlara tek atıyor, eşya diğer eşyalardan daha az para getiriyor dolayısıyla daha geç eşya tamamlanıyor. Ben bana yaramayan eşyayı sevmiyorum. Onun yerine alırım eski paramı, geliştiririm vahanın gözüne, hem bir slot fazla yerim olur hem de daha çok param.

• @CmmS Ben de paso ancient coin alıyorum valla her duruma uyuyor thresh oynarken.

• targon kötü bir eşya değil. mevcut metanın karma ve zyra gibi dürtmeye yönelik şampiyonlar karşısında etkisiz. kaldı ki doran's shield ile adcler daha güvende earlyde. bu yüzden şimdilerle thresh, bc, braum gibi içeri girmeyi veya engage yapmayı seven sptlar metada. yani eski bot lane metası bir açıdan geri döndü.

mevcut targon's brace'in kazandırdığı kalkan ise içeri girmeyi sevenler için muazzam bir buff. yani, işin aslı bu.

oynanır mı, oynanır tabii ama beklenen verimi pek sağlamaz thresh'te. biraz beef iyidir. ayrıca 7.13 ile tank itemlar pbe'deki buffları görürse ancient coin biraz tırt kalacak thresh'te.

• Anime

Güç anlamında kötü demek istemedim ama sonrasında anlattıklarımla onu kastetmiş gibi olmuşum. Kötü derken tasarımsal açıdan kötü. Para getirme yöntemi diğer iki eşya gibi değil, yanındaki adamla iletişiminize bağlı. Ayrıca aktifi de diğer iki eşya kadar oyuna zevk katmıyor. Targon Braum gibi, güçlü ve etkili ama oynaması zevksiz.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.