Ana Rehberi


 • Patates

  0_1497257496452_Ana_rehberi_timuu.png

  Ana (Destek) Can: 200

  Ana'nın çok yönlü cephaneliği, savaş alanında çok yönlü olarak kahramanları etkilemesine olanak tanır. Biotic Tüfeği'nin dürbünüyle nişan alırken, müttefikleri iyileştiriyor veya düşmanlara zarar verebilir; yan silahı önemli hedefleri paraliz eder ve Nano Boost yoldaşlarından birine önemli bir güç artışı verir.

  • Biotic Rifle (Sol-Sağ Tık): Ana hedeflere yaptığı atışlar ile müttefiklerinin canını doldurur ya da düşmanlarına hasar bırakır. Tüfeğin dürbününü kullanarak isabetli atışlar yapabilir.
   60 hasar / 75 can yenileme / 10 cephane / 1.5 sn reload / headshot atamaz

  • Sleep Dart (Shift): Ana,yan silahından rakibe doğru bir iğne yollar bu iğne rakibi uyutur ve yere sabitler. Rakip hasar alırsa etki süresi bitmeden uyanır.
   5 hasar / 5.5sn etkinlik süresi / 12 saniye bekleme süresi / headshot atamaz

  • Biotic Grenade (E): Ana düşmanlarına zarar verirken, müttefiklerini iyileştiren bir biotic bomba firlatır, patlamada kalan düşmanlar bir kaç saniye boyunca iyileştirme alamazken, müttefikler ise iyileştirilir ve can yenilemede artış kazanır.
   60 hasar / 100 can / +%50 iyileştirme kazanımı / 4 metre alan etkisi / 4 saniye etkinlik süresi / 10 saniye bekleme süresi / headshot atamaz

  • Nano Boost (Q): Müttefiklerinden birine bir dövüş artırması yaparak daha fazla hasar vermesini ve düşmanın saldırılarına daha az zarar almasını sağlar.
   +%50 Hasar yükseltimi / +%50 hasar azaltımı / 8 saniye etkinlik süresi / 1650 puan


  Diğer Overwatch Rehberlerine göz atmak için tıklayın


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.