Mei Rehberi


 • Patates

  0_1496934055631_mei-rehberi-timuu.jpg

  Mei (Defans) Toplam Can: 250 / Zırh yok / Kalkan yok

  Mei'nin hava koşullarını değiştiren cihazları ile rakiplerini yavaşlatıyor ve donduruyor. Endotermik Blaster, ile onları yavaşlatıyor, Cryo-Freeze ile kendini karşı saldırılara karşı korur ya da karşı takımın hareketlerini Buz Duvarı ile engelleyebilir.

  • Endothermic Blaster (Sol Tık): Mei’nin Blaster’ı, püskürttüğü buz ile rakibi yavaşlatıyor ve belli bir süre hasar vermeye devam ederse rakibi donduruyor.
   her saniye 45 hasar / 10 metre menzil / 200 cephane / yeniden doldurma süresi 1.5 saniye / rakibi dondurma süresi 1.5 saniye

  • Icicle (Sağ Tık): Silahını şarj ederek daha uzak menzile bir buz kütlesi gönderir.
   22-75 arasında hasar / en fazla 55 metreye kadar / Headshot atabilir / 0,38 saniye hazırlanma süresi

  • Cryo-Freeze (Sol Shift): Mei kendini bir buz kütlesi içine hapsederek canını yeniler ve hasar almaz fakat bu süre içerisinde hareket edemez.
   her saniye 37,5 can yeniler toplamda 150 can yenileyebilir / 12 saniye bekleme süresi / 4 saniyeye kadar etkinlik süresi

  • Ice Wall (E): Mei, rakibin görüş hatlarını engelleyen, hareketi durduran ve saldırıları engelleyen muazzam bir buz duvarı üretir.
   500 hasarı engeller / bekleme süresi 10 saniye / 4.5 saniye etkinlik süresi / 3 metreye 8 metre genişlik / en fazla 35 metre menzile etkinleştirilebilir.

  • Blizzard (Q): Mei, imleci doğrultusunda, geniş bir yarıçapı olan bir drone gönderir ve kar fırtınası yaratarak rakibe hasar verir, yavaşlatır, belli bir süre boyunca fırtınanın etkisinde kalan rakipler donar.
   saniyede 20 hasar / en fazla 100 hasar uygular / etki alanı 10 metre / 1.5 saniye etkinlik süresi / headshot yok / 1450 puan gerekli


  Diğer Overwatch Rehberlerine göz atmak için tıklayın


 • Anime

  Duvarı rakipleri sıkıştırmak için kullanmak oldukça mantıklı. Bu duvarı defansif olarakta kullanmak mümkün. Genel olarak Endothermic Blaster dondurduğumuz rakibe Icicle ile headshoot attığımız takdirde aşırı bir hasar bırakmış oluyoruz. Bu yöntemler ile canı 250'nin altında olan rakipleri rahatlıkla öldürebilirsiniz. Genel olarak Cryo-Freeze yeteneğini savunma amaçlı kullanmak makuldür. Ani bir hasardan korunabilir ya da kendinize can basabilirsiniz.


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.