Hanzo Rehberi


 • Patates

  0_1496935313389_hanzo-rehberi-timuu.png

  Hanzo (Defans) Toplam Can: 200 / Zırh yok / Kalkan yok

  Hanzo okları ile rakiplerini hızlıca yok edebilir ve birden fazla hedefe aynı anda hasar verebilecek kadar kabiliyetlidir. Duvarlara tırmanarak çatışma alanına hakim olur ve ihtiyaç anında güçlü bir Ejderha ruhu çağırabilir.

  • Storm Bow (Sol Tık yayı gerer / Sağ Tık iptal eder): Hanzo, yayını gererek rakiplerini okuyla avlar, yayı germeye başladığında hareket hızınız düşer.
   Sınırsız cephane / Yayı Yayı maksimum germe süresi 0,5 saniye / bir sonraki atış için hazırlanması 0,5 saniye / yayı tam gerdiğinde bodyshot 125 Hasar / Yayın minimum gerginliğinde 29 Hasar / Headshot atabilir / Menzil sınırsız, yer çekimi etkisi mevcut!

  • Sonic Arrow (Shift): Hanzo, hedefini görünür kılan bir cihaz takılı olan ok atar ve algılama yarıçapında yer alan tüm düşmanları işaretleyerek Hanzo ve müttefiklerinin avlanmalarını kolaylaştırır.
   Yarıçapı 10 metre / etkinlik süresi 10 saniye / 20 saniye bekleme süresi / Yay gerginliğine göre 29-125 arası hasar / Headshot atabilir.

  • Scatter Arrow (E): Hanzo, duvarlardan ya da hedeflerden sektikten sonra 6’ya ayrılan bir ok atar.
   10 Saniye bekleme süresi / Sekmeden önce okun hasarı 29-125 arası hasar headshot atabilir / Sektikten sonra her ok 22-75 hasar verir, 6 ok aynı hedefe isabet ederse 450 hasar verir ve headshot atamaz

  • Dragonstrike (Q): Hanzo, Ejderha Ruhunu çağırarak havada düz bir çizgi halinde yolculuk yapacak şekilde rakiplerini yok etmesi için yollar. Ejderha herhangi bir engel tanımaz.
   Menzil sınırsız / saniyede 200 hasar uygular / Hasar çapı 4 metre / 1,5 saniye hazırlanma süresi / 1500 puan


  Diğer Overwatch Rehberlerine göz atmak için tıklayın


 • Anime

  Hanzo'da aim alırken dikkat etmeniz gerek 2 şey vardır.

  1- hedeflerin kafalarının biraz üstüne hedef alın çünkü Hanzo'nun okları mesafe katettikçe bir düşüşe mağruz kalır. Aimi biraz yukarı aldığınızda pürüzsüz heafshootlar attığınızı göreceksiniz.

  2- Okları hedefe ulaşmasında ufak bir gecikme vardır. Gidecekleri yönü tahmin ederek birazcık önlerine doğru atın.

  Sonic Arrow'u geldiği gibi kullanmak siz ve takım görüşü için önemli. Scatter Arrow için dar alanları ya da rakibin tam ayaklarının altını hedefleyin. Eğer 6 okuda tuttursanız Scatter Arrow'un hasarı normal oklardan çok daha fazla olacaktır (tam yerini bulmuş Scatter Arrow ve bir headshoot bir tankı rahat eritebilirsiniz. Bastion'u tek bir Scatter Arrow ile öldürebilirsiniz). Dragonstrike kullanırken rakiplerin toplu ya da dar alanda olmasına dikkat edin. Her ulti ile kill almanıza gerek yok. Yüksek hasar vererek takımınıza yardımcı olabilirsiniz.


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.