Transfer dosyası

• konu açarak kalabalıklaştırmaktansa bu konu altında gerçekleşen transferleri paylaşalım diyorum.

• misfits, ormancısı kakao ile yollarını ayırdı. roccat'in başarılı oyuncusu maxlore, bu role düşünülüyor.

• tsm, yollarını ayırdığı doublelift ile yeniden anlaştı. team liquid'in adc pozisyonunda youngbin'i oynatması bekleniyor.

• tsm, doubleliftin yedeği olarak 1792179'yi aldığını açıkladı

• dandy ve gbm, na cs ekiplerinden eunited'a transfer oluyor.

• yamatocannon vitality'e koç olarak transfer oldu.

• galakticos, k0u ve sozpurefect ile sözleşme yeniledi.

• vander, vitality'e katıldı.

• Anime

Dumbledoge Sup'tan ayrıldı:
    http://www.twitlonger.com/show/n_1sps2h6

• exoranti supermassive'den ayrıldı.

0_1494600231649_upload-38f90aa7-8f7a-4f7f-b5ed-df5ec4b83084

• cinkrof, dark passage'a transfer oldu.

0_1494600322802_upload-7ca683c2-fb05-4ec7-85e3-8457ebeea876

• Geek

Team Galakticos, Dark Passage'dan ayrılan Rogu ile transfer görüşmeleri yaptığını açıkladı.

• dp, geçtiğimiz sezonu roccat'te geçiren genç yetenek treatz ile anlaştı.

• League of LegendsGalatasaray Esports’un yeni menajeri Murat Şengöz oldu

"Öncelikle herkese merhabalar,

Kimilerinizin beni tanımadığını düşünerek ufaktan espor geçmişimden bahsederek başlayacağım. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda çalıştığım dönemde Hasan Çolakoğlu ile tanıştık ve o dönemde gerek şahsi gerekse İstanbul İl Müdürlüğü olarak esporun gelişmesi için elimizden geleni yapmaya karar verdik.Bu süreçte lisanslı oyunculara bedava şampiyonluk paketlerini Riot’un desteği ile hizmete sunduk ve o dönemde ligde olan bütün takımlara devlet ilişkileri ile ilgili tüm destekleri sağladık. Sonrasında esporun gerçekten ülkemizde bambaşka yerlere gelmesi gerektiğini , o dönemde yeni bir branşı kaldırabilecek ve camia olarak buna en hazır olan takımın Beşiktaş olduğunu düşündüğümden espor şubesi kurması gerekliliği ile ilgili projelerimi Beşiktaş ile hayata geçirdim. Profesyonel anlamda dünya da bir ilk olduğunu da gururla söyleyebilirim. Bu süreçte yönetim kurulu üyesi Berkan Gocay ve oğlu Berk Gocay’ın kulüp bazında çok büyük destekleri oldu. Kendilerine fazlasıyla teşekkür ediyorum. Aynı zamanda kimsenin hakkını yememek lazım Onur Aksu’nun da emeği çok fazladır ki kendisi şu anda ülkemizi dünya da temsil eden Supermassive ile birlikte yoluna devam ediyor. Şahsım adına bakacak olursak son Beşiktaş sezonu hariç bütün bu süreçten yalnızca büyük bir keyif aldığımı söyleyebilirim.

Beşiktaş’ın ligden düşmesi ile açıkçası bu sektörde ki misyonumu tamamlamadığımı ve hala istediğimiz seviyelere gelemediğimizi düşünerek, açıkçası profesyonel kulüplerin espora giriş yapması haricinde bu sektöre nasıl katkı yapılabilir sorusundan yola çıkılarak , Dark Passage ile Dünya Şampiyonasına gittiğimiz dönemde gözlemlediğimiz Kore stili esporun temelinde istatistik ve disiplin olduğunu farkettim. Bunun üzerine çalışmalara başladık ve en yakın arkadaşım Kürşat Süleyman Oran ile birlikte TCLStats’ı kurduk ve ligimizde ki verileri tutmaya ve analiz etmeye başladık ki bunun büyük ilgi gördüğünü farkettik. Bana soracak olursanız bu konuda biraz diğer kurumları da hareketlendirip espor içeriklerini istatistiğe yöneltildiğini farkettik. Bu heyecanlı ve genç topluluğun geleceğinin belki de e spor olduğunu düşünürsek bu alanda yeni bir profesyonel düşüncenin bir yerinde bulunabilmek inanılmaz mutluluk verici bir durum. Umarım hem takımlar hem de topluluk bunun değerinin farkına varır ve güzel işler ortaya çıkarırlar. Kısacası benim espor hikayem Galatasaray Esports’a gelmeden bu kadar.

Peki kararımı ne değiştirdi de Galatasaray ile yeniden masaya oturdum diye soracak olursanız. Bu konuda gerçekten kulüp yönetimi olarak bu zamana kadar bir spor kulübünden espor branşına olması gerekenden fazla bir ilgiyle yaklaştıklarını ve hak ettikleri yerde olmadıklarını gördüm. Umarım bu durumu ben ve ekibim en kısa zamanda düzeltebiliriz. Vaatlerle devam eden bir yazı olmayacak ancak bu zamana kadar espor alanında yaptığım tüm çalışmalar espor profesyonellerinin artması yönünde oldu. Bundan sonra da öyle olacak. Belki de Galatasaray da Türkiye’de ilk defa denenen bir çalışma sistemini göreceksiniz. Benim için herşeyden önemlisi örnek olacak ve bu büyük camiaya yakışacak işlere imza atmak olacak. Biraz uzun oldu ancak vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkürler ."

Murat Sengoz

• Dark Passage’ın yeni koçu Blumigan oldu

https://twitter.com/DPGaming/status/863373942622482433

• League of Legends1907 Fenerbahçe Espor, Reach ile yollarını ayırdı.

https://twitter.com/ReachL0L/status/865280231975919616

• @ornithes :(((((((((((((((((((((

• oyunfor.crew, naehyun'u transfer etti.

• 1907 fb, dp'nin eski koreli ormancısı move ile anlaştı.

• Anime

HWA Facebook sayfasından:

Kış Mevsimi boyunca bizimle mücadele eden oyuncularımız Ömer "Cognac" Ünsal ve Uğur " panky " Taş ve oyuncularımızdan Yiğit " Marshall " Kırdök önümüzdeki dönemdeki kariyerlerine farklı takımlarda devam edecekler. Kendilerine bizimle birlikte dökdükleri ter için teşekkür eder, espor kariyerlerinde başarılar dileriz.

Orjinal İleti için buraya tıklayın.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.